City Park

City Park

Название «City Park» говорит само за себя, ведь вокруг ЖК расположен самый большой, новый и красивый парк «Центральный», где Вы можете прогуляться тихими вечерами с близкими. В поддержание тенденций защиты природы, в каждой секции предусмотрена собственная котельная на солнечных батареях, энерго-эффективная и экологически чистая. В шаговой доступности школа, три детских сада (государственные и частные), остановки общественного транспорта, спорт-клуб, салоны красоты, аптеки, детская поликлиника.

Хід будівництва

4
Жилые секции
по 16 этажей
100
метров до Центральнго парка
 
4
Детских садов
рядом
2
Государственная 
школы рядом
10
минут 
 до метро
 Місця поблизу
10-15 хв. до станції метро Академістечко; 30 хв. до станції метро Оболонь, Мінська; 30 хв. до гіпермаркету "Епіцентр" та "Ашан"; 30 хв. до самого популярного ТЦ «Lavina Mall»..
 
 
 Метро Академмістечко
 
 
Лавина Мол
 
 
Епіцентер

Квартира з ремонтом

Пропозиція квартир різного рівня обробки і меблювання дозволяє підібрати ідеальний варіант під Ваш бюджет і потреби. Ми працюємо з професійними дизайнерами, які втілюють сучасні функціональні інтер'єрні рішення.

Екологія
Ірпінь - місто для життя
Центральний парк
Понад 100 років з моменту створення Ірпінь і його околиці є унікальною рекреаційною зоною. Місто продовжує зберігати за собою статус курорту. Цьому сприяють численні паркові і лісопаркові зони. Тому практично все місто потопає в зелені. А за кількістю і площі парків (імені Алієвої, Правика, Центральний, парк Перемоги) Ірпінь вже практично зрівнявся з самим Києвом.