Синергія 3+

Синергія 3+

Житловий комплекс нового покоління Синергія 3+ розташований поруч з Києвом, в екологічно чистому районі Ірпеня, далеко від шуму і суєти мегаполісу. Але, при цьому в ЖК Синергія 3+ є прекрасна транспортним сполученням зі столицею. Наш комплекс відповідає новітнім досягненням світової архітектури і всім стандартам енергоефективності. Для майбутніх мешканців буде створена інфраструктура, що включає в себе, зокрема, зони відпочинку з WI-FI, прогулянкові зони, дитячі та спортивні майданчики. Наземний паркінг буде знаходитися за межами дворової території. Особливою родзинкою житлового комплексу Синергія 3+ стане унікальний арт-об'єкт «Синергія».

Хід будівництва

8
Жилых блоков
по 9 этажей
250
Счастливых детей
в садике Колибри
1
Детский 
сад рядом
1
Государственная 
школа рядом
15-20
минут 
 до метро
 Місця поблизу
На території ЖК Синергія 3 розташований найбільший муніцепальний дитячий садок міста Ірпінь ( на 250 місць). До найближчого метро "Академістечко" біля 15 хвилин їзди. До послуг жителів Синергія 3 велика кількість супермаркетів і торгових центрів: "Фора" (розташований на території ЖК), АШАН, Епіцентр, BILLA, Lavina Mall, до яких можно дістатись на автомобілі або громадському транспорті.
 
 
 Метро Академмістечко
 
 
Лавина Молл
 
 
Епіцентр

Квартира з ремонтом

Пропозиція квартир різного рівня обробки і меблювання дозволяє підібрати ідеальний варіант під Ваш бюджет і потреби. Ми працюємо з професійними дизайнерами, які втілюють сучасні функціональні інтер'єрні рішення.

Екологія
Ірпінь - місто для життя
Центральний парк
Понад 100 років з моменту створення Ірпінь і його околиці є унікальною рекреаційною зоною. Місто продовжує зберігати за собою статус курорту. Цьому сприяють численні паркові і лісопаркові зони. Тому практично все місто потопає в зелені. А за кількістю і площі парків (імені Алієвої, Правика, Центральний, парк Перемоги) Ірпінь вже практично зрівнявся з самим Києвом.