#Акції

0 відсотків, 0 ризиків, 0 прив’язки до валютних коливань – запускаємо програму розстрочки для 26 будинку Синергія Сіті

Ми розробили безпечну програму купівлі квартири для тих, хто шукає житло в новобудові: платіть 70% зараз, а 30% – коли будинок буде готовий. Запускаємо нову програму розтермінування на 13 місяців для всіх квартир у 26 будинку Синергія Сіті!

 

Умови участі наступні:

70% вартості квартири ви оплачуєте при підписанні попереднього договору.

Решту – протягом 13 місяців (до 01.12.2024). Відсотки та щомісячні платежі – відсутні. Платіть так, як зручно вам!

 

Ваша інвестиція захищена від валютних коливань та інших ризиків. Крім того, завдяки цій пропозиції, ви можете дозволити собі квартиру більшої площі – адже третину від її вартості можна сплатити не одразу, а за 13 місяців! 

 

26-й будинок розташований в серці комплексу, має власний затишний двір-сад та 100% готовність моноліту та зведених стін. Введення в експлуатацію заплановано на 4 квартал 2024 року. 

Наразі для купівлі доступний великий вибір планувань та найнижчі ціни квадратного метра: від 34 500 грн – для однокімнатних та від 34 000 грн – для двокімнатних квартир. У вартість кожного помешкання включені гіпсове тинькування стін, газовий котел, дизайнерські вхідні двері, а також енергоефективне скління від Rehau.

 

Плануйте своє майбутнє з комфортом та без зайвих переплат! Зателефонуйте нам зараз, щоб отримати консультацію та дізнатися більше про умови купівлі.*Прив’язка до валюти відсутня за умови коливання курсу гривні не більше ніж на 15%.

Поділитися:
Задати питання онлайн
Замовити зворотній дзвінок