#Новини

Динаміка монолітних робіт в 15, 16 та 17 будинках ЖК Синергія Сіті

 

Розповідаємо про хід робіт у видовій, четвертій, черзі комплексу — а саме, будинках 15, 16 та 17.

 

Будівельні роботи у видовій черзі Синергія Сіті відновили місяць тому, проте вже маємо значний прогрес і підтримуємо гарну динаміку будівництва.

Отже, звітуємо:

15 будинок має найвищий ступінь готовності моноліту. Тут заливаємо вертикальні елементи 4 поверху. Тепла погода сприяє швидкій роботі, тож прогнозуємо подальше зростання моноліту зі швидкістю до 3 поверхів на місяць.

16 будинок теж суттєво виріс від початку робіт. Тут готуємось до залиття плити перекриття 3-го поверху. До речі, незабаром в 15 та 16 будинках розпочнуться кладкові роботи — ми ведемо їх паралельно із залиттям моноліту.

В 17 будинку заливаємо плиту перекриття високого першого поверху. Тут запроєктовані дві великі двокімнатні квартири, а також офісні приміщення. 

Нагадуємо, що продаж квартир в цих будинках відкритий, а ціни – найнижчі та зростатимуть разом зі ступенем готовності будинку. Крім того, зараз ви маєте додаткову можливість заощадити 2500 грн на вартості квадратного метра. До старту внутрішніх робіт ви можете відмовитись від внутрішнього оздоблення у квартирі та зекономити до 200 000 грн на плануванні. Детальніше про цю можливість – за посиланням.Поділитися:
Інші новини
Задати питання онлайн
Замовити зворотній дзвінок