#Новини

В ЖК Синергія 3+ урочисте відкриття цілодобового супермаркету мережі “АТБ”

 

Ми продовжуємо розвивати інфраструктуру наших комплексів і відкривати нові сервіси. Так, 30 жовтня в ЖК Синергія 3+ відбулося відкриття одного з найбільших в регіоні супермаркетів “АТБ”.

 

Торговельна мережа «АТБ» — найбільша роздрібна мережа, яка налічує понад 1000 магазинів в 279 населених пунктах. Асортимент магазинів складає понад 3500 товарів, з яких більше 1000 — власні торгові марки «АТБ». За рахунок мінімізації витрат на логістику і рекламу, вартість такої продукції нижче середньоринкової, але не поступається в якості.

Новий супермаркет “АТБ” загальною площею 1300 квадратних метрів зустріне вас різномаїттям товарів: починаючи від ароматної випічки і екзотичних фруктів, закінчуючи товарами для дому та дозвілля. Також, приємним бонусом буде цілодобовий графік роботи супермаркету.

Окрім того, “АТБ-Маркет” є одним з найбільших роботодавців в Україні. Сьогодні на підприємстві працюють близько  60 тис. людей. В зв’язку з відкриттям нового супермаркету в житловому комплексі Синергія 3+, з’явилися нові робочі місця і відкриті вакансії. Всі робітники пройдуть додаткову професійну підготовку в навчальних центрах компанії. Більш детально ознайомитись з відкритими вакансіями можна в адміністрації магазину, або за телефонами (066) 333-26-22, (050) 425-48-49.

Ми пишаємося тим, що такі лідери ринку, як мережа “АТБ”, відкриваються в наших комплексах, і працюють задля комфорту мешканців ЖК і району в цілому.

Відтепер кожен з мешканців ЖК Синергія 3+ може придбати свіжі продукти навіть не виходячи з комплексу.

Запрошуємо оцінити широкий асортимент та якісне обслуговування нового “АТБ”!

 

Поділитися:
Інші новини
Задати питання онлайн
Замовити зворотній дзвінок