Фотозвіт з будівництва ЖК Синергія Сіті від 15 вересня 2023 року

6 черга

24 будинок під'єднали до зовнішньої газової мережі та завезли газові котли для квартир. Завершили декоративне оздоблення вхідної групи.

У 26 будинку триває зведення стін на 8 поверсі. Завершили монтаж вентиляційних блоків на покрівлі та розпочали обкладання цеглою. Розпочали встановлення сходів у дворівневих квартирах. Завершили виконувати зворотну засипку 1 поверху для прокладання комунікацій. 

4 черга

У 12 будинку встановили вікна на житлових поверхах та завершили встановлення на 1 поверсі. Розпочали встановлювати обладнання в газовій котельній на даху. Уклали 1 шар гідроізоляції на покрівлі. Завершуємо стяжку підлоги у квартирах та в МЗК. Продовжуємо оздоблення МЗК: встановлюємо шафи під комунікації, розпочали укладати плитку на підлозі на 7 поверсі. Встановили систему пожежної безпеки поквартирно. Встановили ліфтову кабіну першого ліфта та розпочали встановлення обладнання для другого ліфта. Завершили прокладання комунікацій: електро-, водопостачання та каналізування. Завершуємо оздоблення вхідної групи. Проводимо інтернет кабелі. Продовжуємо одночасно утеплення та фарбування фасадів. Встановили кошики під кондиціонери.

У 13 будинку розпочали розведення систем водопостачання та каналізування на 1 поверсі. Розпочали заливати стяжку підлоги тут же, на 1 поверсі. Встановили огородження на покрівлі. 

У 14 будинку завершили встановлення ліфтового обладнання. Влаштування покрівлі виконали на 70%. Завершили монтаж щитків під водопостачання. Розпочали укладати плитку на сходи. Завершили монтаж систем водопостачання та каналізування. Завершуємо стяжку підлоги 1 поверху. Розпочали оздоблення вхідної групи.

У 15 будинку готуємо до залиття плиту перекриття 10 поверху. Завершуємо зведення стін 2 поверху та розпочинаємо — 3 поверху. Змонтували вентиляційні канали до 6 поверху.

У 16 будинку виконуємо армування плити перекриття 9 поверху. Змонтували вентиляційні канали до 5 поверху.

У 17 будинку залили вертикальні конструкції 8 поверху. Продовжуємо зведення стін на 3 поверсі та монтаж вентиляційних каналів на 5 поверсі.

На території комплексу продовжуємо виконувати благоустрій прибудинкової території: поруч з 10-11 будинками змонтували місця для сидіння; у внутрішньому подвір’ї 7-11 будинків висадили багаторічні рослини та трави та продовжуємо підготовку ділянки під монтаж дитячих майданчиків; висадили дерева та рослини в острівці біля 20 та 24 будинків.

 

Задати питання онлайн
Замовити зворотній дзвінок