#СМИ о нас

В парке им. Т. Шевченко появилась «строительная площадка»

 

Строительная Группа «Синергия» обустроила настоящую «строительную площадку», где каждый желающий имел возможность почувствовать себя строителем.

 

1

5 жовтня 2019 року в парку ім. Т. Шевченка відбувся вже традиційний міжнародний фестиваль «Місто професій». Тисячі дітей отримали змогу спробувати себе у різних професіях та отримати їх першу у житті «трудову книжку».

Найбільш креативно до презентації своєї професії підійшов один із найбільших та найнадійніших забудовників Києва та області за версіями видань «Новое время» та «Бізнес» – Будівельна Група «Синергія», яка облаштувала справжній «будівельний майданчик», де кожен бажаючий мав можливість відчути себе будівельником. А таких було дуже багато!

Перед тим як потрапити на імпровізований будівельний майданчик, діти отримали спеціальні комплекти уніформи: каски, жилети, рукавиці – все ж таки техніка безпеки понад усе! Далі, провідні спеціалісти БГ «Синергія» захопливо розповіли про те, як та з чого будуються сучасні будинки. Після того, кожному бажаючому видавали кельми, і діти під керівництвом будівельників здійснювали справжню цегляну кладку: спочатку робили подушку для цегли, потім укладали цеглини, з обов'язковим контролем рівня, самі формували дверні прорізи й кути під 90 градусів. Так, закінчивши будівництво учасники отримали відмітку про успішне освоєння професії «будівельник» в «трудовій книжці».

2

«Для нас, у БГ «Синергія», як одного із лідерів ринку нерухомості України, є дуже важливим питання соціальної відповідальності бізнесу, тому ми завжди намагаємося підтримувати та брати участь в подібних проектах, а іноді самі їх ініціюємо.

Що стосується міжнародного заходу «Місто професій», то це була прекрасна можливість ознайомити діток з професією «будівельник». Ми щасливі, що команді спеціалістів від БГ «Синергія» вдалось не тільки зацікавити головних учасників заходу, але й гідно презентувати нашу професію. Неймовірне завзяття, яке проявили діти на нашому імпровізованому будівельному майданчику, дуже вразило представників БГ «Синергія». По завершенню «Міста професій», напевно, у всіх гостей склалось таке враження, що, якби захід тривав трішки більше, хто знає, можливо в парку Т. Шевченка з’явився б «новий будинок».

Від імені, БГ «Синергія» хочу подякувати організаторам, гостям та учасникам заходу «Місто професій». Також, користуючись нагодою, запрошую усіх бажаючих до чудового сучасного передмістя столиці м. Ірпінь, де ми будемо раді вам показати як працює та будує БГ «Синергія» – прокоментував Генеральний директор Будівельної Групи «Синергія» Ігор Оверко.

З фотозвітом міжнародного заходу «Місто професій» та світлинами з «будівельного майданчику» від Будівельної Групи «Синергія» ви можете ознайомитись за посиланням.

3

Источник: mind.ua
Поделиться:
Другие новости
24 Февраля 2020
С чего начиналась и почему Синергия
Цель философии бренда Синергия – не просто продать квартиру, а создать лучшую и более удобную жизнь в квартире, дворе, районе, городе.
#Новости
23 Января 2020
СУД РАЗБЛОКИРОВАЛ СТРОИТЕЛЬСТВО В ИРПЕНЕ ЖИЛОГО КОМПЛЕКСА "СИНЕРГИЯ СИТИ"
Печерский районный суд Киева принял решение снять арест с земельных участков, чем признал законность строительства жилого комплекса “Синергия Сити”. 
#Новости
19 Декабря 2019
Лучший жилой комплекс пригорода — ЖК City Park от Синергии
Жилой комплекс "City Park" от Строительной Группы "Синергия" одержал победу в номинации "Лучший жилой комплекс пригорода"
#Новости
12 Декабря 2019
ВЫБРАЛИ ЛУЧШИМ ЗАСТРОЙЩИКОМ 2019 ГОДА В ПРИГОРОДЕ КИЕВА "СТРОИТЕЛЬНУЮ ГРУППУ СИНЕРГИЯ"
В рамках премии "Выбор года" украинские потребители выбрали бренд Строительная группа “Синергия” как лучший застройщик 2019 года в пригороде Киева
#Новости
11 Декабря 2019
Строительная Группа Синергия признана лучшим девелопером в пригороде Киева в премии Выбор года 2019
По итогам всеукраинского исследования, в номинации «Девелоперская компания года в пригороде Киева» победа досталась Строительной Группе «Синергия».
#Новости
9 Декабря 2019
Надежный застройщик. СГ «Синергия» признана лидером на рынке недвижимости Киевской области
СГ «Синергия» одержала победу в главной номинации премии «EE Real Estate Awards» — «Developer of the Year. Kyiv region» (Девелопер года Киевской области)
#Новости
5 Декабря 2019
Девелопером года в Киевской области в 2019 признана Строительная группа “Синергия”
Строительная Группа "Синергия" одержала победу в главной номинации премии EE Real Estate Awards 2019 — Девелопер года Киевской области
#Новости
30 Октября 2019
ТОП-10 проектов корпоративной социальной ответственности
В этом номере мы собрали истории успешной и взаимовыгодного сотрудничества бизнеса и общества, имеющие синергетический эффект
#Новости
Задать вопрос онлайн
Заказать обратный звонок