#СМИ о нас

В парке им. Т. Шевченко появилась «строительная площадка»

 

Строительная Группа «Синергия» обустроила настоящую «строительную площадку», где каждый желающий имел возможность почувствовать себя строителем.

 

1

5 жовтня 2019 року в парку ім. Т. Шевченка відбувся вже традиційний міжнародний фестиваль «Місто професій». Тисячі дітей отримали змогу спробувати себе у різних професіях та отримати їх першу у житті «трудову книжку».

Найбільш креативно до презентації своєї професії підійшов один із найбільших та найнадійніших забудовників Києва та області за версіями видань «Новое время» та «Бізнес» – Будівельна Група «Синергія», яка облаштувала справжній «будівельний майданчик», де кожен бажаючий мав можливість відчути себе будівельником. А таких було дуже багато!

Перед тим як потрапити на імпровізований будівельний майданчик, діти отримали спеціальні комплекти уніформи: каски, жилети, рукавиці – все ж таки техніка безпеки понад усе! Далі, провідні спеціалісти БГ «Синергія» захопливо розповіли про те, як та з чого будуються сучасні будинки. Після того, кожному бажаючому видавали кельми, і діти під керівництвом будівельників здійснювали справжню цегляну кладку: спочатку робили подушку для цегли, потім укладали цеглини, з обов'язковим контролем рівня, самі формували дверні прорізи й кути під 90 градусів. Так, закінчивши будівництво учасники отримали відмітку про успішне освоєння професії «будівельник» в «трудовій книжці».

2

«Для нас, у БГ «Синергія», як одного із лідерів ринку нерухомості України, є дуже важливим питання соціальної відповідальності бізнесу, тому ми завжди намагаємося підтримувати та брати участь в подібних проектах, а іноді самі їх ініціюємо.

Що стосується міжнародного заходу «Місто професій», то це була прекрасна можливість ознайомити діток з професією «будівельник». Ми щасливі, що команді спеціалістів від БГ «Синергія» вдалось не тільки зацікавити головних учасників заходу, але й гідно презентувати нашу професію. Неймовірне завзяття, яке проявили діти на нашому імпровізованому будівельному майданчику, дуже вразило представників БГ «Синергія». По завершенню «Міста професій», напевно, у всіх гостей склалось таке враження, що, якби захід тривав трішки більше, хто знає, можливо в парку Т. Шевченка з’явився б «новий будинок».

Від імені, БГ «Синергія» хочу подякувати організаторам, гостям та учасникам заходу «Місто професій». Також, користуючись нагодою, запрошую усіх бажаючих до чудового сучасного передмістя столиці м. Ірпінь, де ми будемо раді вам показати як працює та будує БГ «Синергія» – прокоментував Генеральний директор Будівельної Групи «Синергія» Ігор Оверко.

З фотозвітом міжнародного заходу «Місто професій» та світлинами з «будівельного майданчику» від Будівельної Групи «Синергія» ви можете ознайомитись за посиланням.

3

Источник: mind.ua
Поделиться:
Другие новости
23 Июля 2020
Изменяя стереотипы: Строительная Группа «Синергия» предлагает европейское жилье бизнес-класса в Ирпене
Строительной группе «Синергия» удалось совместить все преимущества частного дома с высоким уровнем комфорта в 2-х уровневых квартирах "Синергия Сити"
#Новости
21 Июля 2020
В ЖК "Синергия Сити" пошли против правил рынка и значительно снизили высотность новостройки
Строительная группа "Синергия" существенно снизила этажность своего проекта "Синергия Сити" в Ирпене Киевской области
#Новости
7 Июля 2020
"Синергия Сити" — современный европейский городок в Ирпене
"Синергия Сити" – это настоящий курортный городок от строительной группы "Синергия", которая уже десять лет превращает Ирпень на комфортный пригород
#Новости
6 Июля 2020
Следуем глобальным трендам и создаем европейский городок в Ирпене, – Синергия
Строительная группа "Синергия" рассказала, какими строительными проектами вдохновлялась, создавая жилой комплекс "Синергия Сити"
#Новости
24 Июня 2020
Новостройки пригорода, ориентированные на семьи с детьми
3m2 подобрал новостройки пригорода, где особое внимание уделено детской инфраструктуре
#Новости
19 Июня 2020
Коммерческая недвижимость в жилом комплексе является необходимым элементом экосистемы современного жилья — Игорь Оверко
В Строительной группе Синергия быстро отреагировали на изменения, происходящие на рынке коммерческой недвижимости. Компания готова к перезагрузке бизнеса
#Новости
8 Мая 2020
Новая жизнь после карантина — решитесь открыть собственный бизнес вместе со Строительной группой "Синергия"
Строительная группа "Синергия" поддерживает предпринимателей и до сентября этого года освобождает новых клиентов от арендной платы за коммерческую недвижимость в ЖК GreenSide.
#Новости
6 Мая 2020
Под Киевом после незаконных протестов возобновили строительство ЖК "Синергия Сити"
Строительная группа "Синергия" сообщила о возобновлении работ на улице Достоевского в Ирпене, где строят жилкомплекс и школу.
#Новости
Задать вопрос онлайн
Заказать обратный звонок