#Акції

#Простознижка на квартиру в передмісті Києва

Будівельна група "Синергія" дарує кожному покупцеві квартири в найкращих житлових комплексах Ірпеня, передмістя Києва, знижку до 10 000 грн.

Тільки зараз і до 5 грудня 2017 року, купуючи квартиру в ЖК "Синергія 2", ЖК "Синергія 3", ЖК "Green Side", ЖК "City Park", Ви отримуєте знижку 5000, 7000 або 10 000 грн.

Акція #Простознижка від БГ "Синергія" - це простий і доступний спосіб купити квартиру біля Києва значно дешевше.

Знижка 5000 грн діє при купівлі однокімнатної квартири. Ми пропонуємо Вам широкий вибір (більше ста варіантів) планувань: смарт-квартири, квартири-студіо, квартири-трансформери. Наші однокімнатні квартири - це виключно ергономічний житловий простір для молодих людей або сімей з двох осіб від 30 до 49 м2.

Знижка 7000 грн діє при покупці двокімнатних квартир. Варіантів планувань двокімнатних квартир ми можемо запропонувати також більше сотні. Найбільш популярні - трансформери, а також квартири з можливістю перепланування. Площа двокімнатних квартир складає від 42 м2 до 60 м2.

Знижку 10 000 грн ми надаємо всім покупцям квартир з кількістю кімнат від трьох і більше. До Вашої уваги пропонуємо як трикімнатні квартири з класичним плануванням, так і пентхауси від 126 м2.

Ви можете купити будь-яку з них в будь-якому з наших ЖК і отримати знижку.

Всі наші житлові комплекси розташовані в місті-сателіті Києва - Ірпені.

Будучи фактично передмістям головного економічного центру України, Ірпінь можна по праву вважати найкращим для життя. Особливо він буде цікавий тим, хто працює у великому мегаполісі, але хоче жити в спокійному і екологічно-чистому місці. Наше місто зустріне Вас доглянутими вулицями, запахом хвойного лісу, розвиненою інфраструктурою, зручним і швидким транспортним сполученням зі Столицею України,

Купуючи квартири в наших житлових комплексах Ви отримуєте:

  • в ЖК "City Park" - проживання поблизу Центрального парку (найкращого місця для прогулянок з дітьми та відпочинку на природі), ідеальне розміщення відносно вулиці Чехова - основної транспортної артерії міста, вже розвинену інфраструктуру.
  • в ЖК "Green Side" - найменшу відстань від Києва (не більшу 10-15 хвилин на громадському транспорті), екологічно чисте місце, оточене сосновим лісом, новий мікрорайон, що розвивається.
  • в ЖК "Синергія 3" - все що потрібно для комфортного життя міському жителю: дитячий садочок "Колібрі" на території комплексу, зручна стоянка з зовнішньої сторони комплексу, щоб автомобілі не захаращували двір, магазини, супермаркети, кафе, салони краси - все вже готове і чекає на Вас.
  • в ЖК "Синергія 2+" - житловий комплекс в облаштованому мікрорайоні, з власним вже дічюим ЖЕКом, функціонуючими комерційними об'єктами і дитячим садочком.

Купуйте квартиру в Ірпені, поруч з Києвом і отримаєте грантірованную знижку!Поділитися:
Інші новини
Задати питання онлайн
Замовити зворотній дзвінок