City Park

Назва «City Park» говорить сама за себе, адже навколо Жк розташований найбільший, новий і красивий парк «Центральний», де Ви можете прогулятися тихими вечорами з близькими. В підтримку тенденцій захисту природи, в кожній секції передбачена власна котельня на сонячних батареях, енерго-ефективна і екологічно чиста. «City Park» - натхненний природою!

Хід будівництва

4
житлові секції
по 16 поверхів
100
метрів до Центральнго парку
 
4
дитячих садків
поруч
2
державних
школи поруч
10
хвилин 
 до метро
 Місця поблизу
10-15 хв. до станції метро Академістечко; 30 хв. до станції метро Оболонь, Мінська; 30 хв. до гіпермаркету "Епіцентр" та "Ашан"; 30 хв. до самого популярного ТЦ «Lavina Mall»..
 
 
 Метро Академмістечко
 
 
Лавина Мол
 
 
Епіцентер

Квартира з ремонтом

Пропозиція квартир різного рівня обробки і меблювання дозволяє підібрати ідеальний варіант під Ваш бюджет і потреби. Ми працюємо з професійними дизайнерами, які втілюють сучасні функціональні інтер'єрні рішення.

Екологія
Ірпінь - місто для життя
Центральний парк
Понад 100 років з моменту створення Ірпінь і його околиці є унікальною рекреаційною зоною. Місто продовжує зберігати за собою статус курорту. Цьому сприяють численні паркові і лісопаркові зони. Тому практично все місто потопає в зелені. А за кількістю і площі парків (імені Алієвої, Правика, Центральний, парк Перемоги) Ірпінь вже практично зрівнявся з самим Києвом.