City Park

Назва «City Park» говорить сама за себе, адже навколо ЖК розташований найбільший, новий і красивий парк «Центральний», де Ви можете прогулятися тихими вечорами з близькими. В підтримку тенденцій захисту природи, в кожній секції передбачена власна дахова котельня, енергоефективна і екологічно чиста. «City Park» - натхненний природою!

Новини City Park

4
житлових будинки
по 16 поверхів
100
метрів до Центральнго парку
 
4
дитячих садка
поруч
2
державні
школи поруч
10
хвилин 
до метро
Місця поблизу
Поблизу з ЖК "City Park" розташовані дитячі садки, школи, центри розвитку, поліклініка, супермаркети, фітнес-центри та ресторани. А найбільші гіпермаркети та разважальні центри - в 20-хвилинній доступності.
 
 
 Метро Академмістечко
 
 
Лавина Молл
 
 
Епіцентр

Квартира з ремонтом

Пропозиція квартир різного рівня обробки і меблювання дозволяє підібрати ідеальний варіант під Ваш бюджет і потреби. Ми працюємо з професійними дизайнерами, які втілюють сучасні функціональні інтер'єрні рішення.

Екологія
Ірпінь - місто для життя
Центральний парк
Понад 100 років з моменту створення Ірпінь і його околиці є унікальною рекреаційною зоною. Місто продовжує зберігати за собою статус курорту. Цьому сприяють численні паркові і лісопаркові зони. Тому практично все місто потопає в зелені. А за кількістю і площі парків (імені Алієвої, Правика, Центральний, парк Перемоги) Ірпінь вже практично зрівнявся з самим Києвом.