#Новини

Дитячий садок №4 «Казка»

Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) комбінованого типу №4 «Казка»

Контакти та адреса

  • Лукашевська Тамара Василівна
  • email: dnz4_irpin@ukr.net
  • Тел: (04597) 92-6-53
  • Київська область, м.Ірпінь, провулок Героїв 1

 

Історія дитячого садка «Казка»

Дитячий садок працює з 1 вересня 1975 року. Будівництвом закладу займався комбінат «Прогрес», який на той момент очолював директор Ячміненко Анатолій Авромович.

Першою завідуючою стала Макогон Марія Іванівна, за період роботи якої у садку було оновлено весь посуд, меблі, іграшки для дітей тощо. З початку відкриття «Казки» функціонували такі вікові групи: ясельна, молодша, середня, старша, підготовча.

З 1979 року до 1985 року посаду завідуючої займала Яновська Раїса Тарасівна. Завдяки її чималому досвіду та стажу роботи у дитячих садках, заклад набув чималої популярності. У садочку постійно проводили семінари та практикуми, що дозволило естетично оформити садок.

У 1985 році вихователька закладу Лашевич Марія Францівна стала завідуючою. За часи її роботи «Казку» було переведено на баланс відділу освіти.

 

Опис дитячого садка «Казка»

У дитячому садку було зроблено капітальний ремонт, оновлено кабінети вихователів, музичну кімнату, спортивну залу та пральну.

Піклуючись про рівень фізичного, духовного та психологічного розвитку у дітей, у закладі працюють педагоги, які постійно проходять курси підвищення кваліфікації, вчителі-логопеди та практичний психолог.

На сьогодні дитячий садок має шість груп повного дня та одну групу короткотривалого перебування. Також, у «Казці» є кабінет медичної сестри, який оснащений маніпуляційною та ізолятором.

Вікові групи мають такі різні назви, батьки можу обрати ту, яка більше подобається їм чи їхній дитині: «Сонечко», «Вулик», «Соняшник», «Їжачок», «Віночок», «Волошка» тощо.

Будівля повністю відповідає нормам чинного законодавства у сфері експлуатації та санітарних вимог. У дитячому садку встановлено сучасну систему пожежної безпеки.

Поділитися:
Задати питання онлайн
Замовити зворотній дзвінок