Green Side

Сучасний заміський житловий комплекс для комфортного життя в місті-курорті.

Натуральні матеріали та сучасний концептуальний дизайн тут вдало поєднуються з екологічною орієнтованістю комплексу. А великі вікна дозволяють відчувати легкість і насичують приміщення повітрям і світлом.

Комплекс має вдале розташування в безпосередній близькості до Києва.

З північного заходу комплекс оточений сосновим лісом, що максимально активізує рекреаційні можливості приміської зони - свіже повітря і сосновий ліс сприяють здоров’ю та гарному самопочуттю.

Ласкаво просимо на зелену сторону!

Новини Green Side

5
житлових будинків
по 19 поверхів
100
метрів до Центрального парку
 
4
дитячих садка
поруч
2
державних
школи поруч
10
хвилин 
до метро
Місця поблизу
Поблизу с ЖК "Green Side" розташовані: 2 дитячі садки, 2 школи, поліклініка, супермаркети, фітнес центри і магазини. А найбільші гіпермаркети і знакові торговельні точки - в 15 хвилинній доступності.
 
 
  Метро Академмістечко
 
 
Лавина Молл
 
 
 Рибний світ
 
 
 Епіцентр

Квартира з ремонтом

Пропозиція квартир різного рівня обробки і меблювання дозволяє підібрати ідеальний варіант під Ваш бюджет і потреби. Ми працюємо з професійними дизайнерами, які втілюють сучасні функціональні інтер'єрні рішення.

Екологія
Ірпінь - місто для життя
Центральний парк
Понад 100 років з моменту створення Ірпінь і його околиці є унікальною рекреаційною зоною. Місто продовжує зберігати за собою статус курорту. Цьому сприяють численні паркові і лісопаркові зони. Тому практично все місто потопає в зелені. А за кількістю і площі парків (імені Алієвої, Правика, Центральний, парк Перемоги) Ірпінь вже практично зрівнявся з самим Києвом.