Green Side

Переходьте на зелену сторону. Має саме вдале місце розташування для людей, які орієнтовані на робочий графік у столиці. Від найближчої станції метро по комфортній трасі, без пробок та світлофорів, Ви можете дістатися до житлового комплексу за 9 хвилин. Є маршрутне таксі та зупинка громадського транспорту біля ЖК. Ми максимально продумали локацію нашого об'єкта. Будинок, що складається з 5 секцій, знаходиться на відстані 300 м від дороги, що захистить Вас і Ваших близьких від дорожнього шуму. З північно-західного боку ЖК оточений сосновим лісом. Все це доповнює відчуття комфорту і спокою, що контрастує з шумом мегаполісу. Ласкаво просимо на зелену сторону. Відчуйте комфорт з нами.

Новини Green Side

5
житлових будинків
по 19 поверхів
100
метрів до Центрального парку
 
4
дитячих садка
поруч
2
державних
школи поруч
10
хвилин 
до метро
Місця поблизу
Поблизу с ЖК "Green Side" розташовані: 2 дитячі садки, 2 школи, поліклініка, супермаркети, фітнес центри і магазини. А найбільші гіпермаркети і знакові торговельні точки - в 15 хвилинній доступності.
 
 
  Метро Академмістечко
 
 
Лавина Молл
 
 
 Рибний світ
 
 
 Епіцентр

Квартира з ремонтом

Пропозиція квартир різного рівня обробки і меблювання дозволяє підібрати ідеальний варіант під Ваш бюджет і потреби. Ми працюємо з професійними дизайнерами, які втілюють сучасні функціональні інтер'єрні рішення.

Екологія
Ірпінь - місто для життя
Центральний парк
Понад 100 років з моменту створення Ірпінь і його околиці є унікальною рекреаційною зоною. Місто продовжує зберігати за собою статус курорту. Цьому сприяють численні паркові і лісопаркові зони. Тому практично все місто потопає в зелені. А за кількістю і площі парків (імені Алієвої, Правика, Центральний, парк Перемоги) Ірпінь вже практично зрівнявся з самим Києвом.