Дитинство це завжди щось замрійливо прекрасне і казково неймовірне!

Ми в Синергії це розуміємо, адже більшість наших жителів - це молоді сім’ї, які вже мають дітей або або тільки їх планують.

Тому вже на стадії проектування дитячого садочку ми вирішили, що наш садочок буде особливим! Таким, щоб і у дітей, і у батьків при одному погляді на нього дух захоплювало від побаченого!

Як задумали - так і збудували, ба навіть краще! Раді презентувати Вам дитячий садок Колібрі!

Кожна група в садочку має свою назву і від неї концептуальне втілення. Тут є і Космічна група, і Сонячна, і Лісова.

В ошатній актовій залі розташувався символ, він же назва садочку - пташка Колібрі.Колібрі, до речі, символізує сміливість, енергійність, стрімкість та любов до рухливості. Як бачите, назва не випадкова. Саме такими ми хочемо бачити сучасних дітей.

Також в садочку є ну дуже сучасна та простора спортивна зала, професійно оснащена для всебічного розвитку дітей. Всі ми пам’ятаємо, як в дитинстві хочется просто побігати, поганяти - діти в Колібрі реалізують це прагнення сповна!

Родзинкою садочку є справжня, щоб Ви подумали? - соляна кімната! Так-так.

Ми розуміємо, що таке садочок, знаємо схильність дітей до хвороб, тому аби їх попередити та укріпити імунітет в цілому ми і створили цю кімнату.

Подвір’я садочку заслуговує особливої уваги.

Тут є і футбольне поле, і різноманітні ігрові та розвиваючі майданчики. Тут же проводяться зарядки, в ігровій формі дітей навчають правилам дорожнього руху, саджають город, доглядають за квітами.Та головне в цьому всьому - ми бачимо, як радо діти щоранку біжать до садочку!

Для нас це головний індикатор того, що справу ми зробили добру!

Запрошуємо і Вас на власні очі побачити новий надсучасний садок Колібрі!

В нас вже в проектах поширення цього успішного досвіду, тож чекайте незабаром нові освітні проекти від Будівельної групи Синергія.Документація забудовника