s2_news_tile1
s2_news_tile2
s2_news_tile

Комерційна нерухомість в ЖК Синергія 2+ отримає кращий дизайн

У будинках ЖК Синергія 2+ є чималий простір для комерційної нерухомісті на цокольному поверсі. Це значно підвищить комфорт від проживання в парковій зоні, оскільки дозволить облаштувати актуальні торгові точки і заклади для мешканців, а також дасть величезні можливості приватному бізнесу в швидко зростаючому місті. Про вигоди подібного інвестування можна ознайомитися в статті, опублікованій на порталі minfin.

Грамотно розташовані торгові площі мають зручний доступ і добре помітні для численних мешканців та перехожих. А тому, така нерухомість дуже ліквідна, і може бути придбана як для ведення власного бізнесу, так і з метою здачі в оренду або перепродажу. Останні два пункти будуть особливо привабливі для рантьє, оскільки ціна за квадратний метр нежилого фонду в Ірпені зростає з кожним днем.

А прямо зараз БГ Синергія дала старт масштабним роботам з облицювання перших поверхів, створених спеціально під комерційну нерухомість. Уже зовсім скоро можна буде насолодитися свіжим сучасним дизайном перших поверхів, завдяки використанню нової колекції керамічної плитки від кращих українських виробників.

Наші проекти