#Новини

Нова прогресивна школа європейського зразка в Ірпені

28 серпня в FEDORIV Hub відбулася презентація інноваційного проекту - ЖК Синергія Сіті, яку провела команда БГ "Синергія" на чолі з генеральним директором Ігорем Оверко та партнерами компанії.

На урочистій презентації комплексу було наголошено, що вже найближчим часом на території Синергія Сіті розпочнеться будівництво нового навчального закладу європейського зразка. Школа буде розрахована на 42 класи, де одночасно зможе навчатися 4 паралелі учнів!

І ось вже 29 серпня, на сесії Ірпінської міської ради, депутати погодили концепцію нової школи, яку запропонувала БГ Синергія.

Проект школи було розроблено разом із всесвітньо відомим архітектором з Італії, Головою Міжнародного Форуму «Людина та Архітектура» Луїджі Фіумарою, який нещодавно відвідав місто Ірпінь та ознайомився з територією комплексу.

Навчальний заклад буде збудовано згідно нових європейських норм. Поряд з усіма класами будуть розташовані навчальні лабораторії. В проекті школи передбачено великий спортивний майданчик з повноцінним басейном! А також, величезна актова зала та закрите подвір'я для неформального спілкування та розваг.

Офіційний початок будівництва школи заплановано на 17 вересня 2019 року!

Майбутня школа стане не тільки гордістю Ірпеня, а й усієї України та обов'язково стане місцем, де будуть створені найкращі умови для розвитку наших дітей!

Інші новини
4 Листопада 2019
Новини з суду, де сьогодні розглядали апеляцію щодо арешту земельної ділянки під будівництво ЖК Синергія Сіті
Судова колегія прийняла рішення залишити рішення першої інстанції без змін
#Новини
19 Вересня 2019
Коментар БГ “Синергія” щодо ситуації навколо арешту земельних ділянок під будівництво ЖК Синергія Сіті
Власники земельних ділянок подали клопотання про скасування арешту майна, яке суд прийняв до розгляду 19.09.2019
#Новини
29 Серпня 2019
Будівельна група «Синергія» презентувала грандіозний проект "сучасного міста" - ЖК "Синергія Сіті"
28 серпня 2019 року в Києві Будівельна група "Синергія" провела презентацію сучасного житлового комплексу бізнес-класу - "Синергія Сіті".
#Новини
2 Серпня 2019
Старт продажу в ЖК «Синергія Сіті» розпочато!
Ми з радістю повідомляємо про старт продажу квартир в ЖК «Синергія Сіті»!
#Новини
Задати питання онлайн
Замовити зворотній дзвінок