#Новини

Активно зводимо вашу домівку біля парку — в ЖК City Park ІІ черга киплять мурувальні роботи

 

Розповідаємо про динаміку зведення стін в 1-му будинку паркового житлового комплексу City Park ІІ черга.

 

Наші будівельники активно зводять стіни в першому будинку ІІ черги житлового комплексу City Park. Наразі мурувальні роботи тривають на поверхах з 8-го по 11-й.

Як і в інших будинках проєкту, для зовнішніх стін та міжкімнатних перегородок ми використовуємо газоблоки, а для перестінків у санвузлах — червону цеглу. Червона цегла майже не поглинає воду і має підвищену звукоізоляцію. Отже це найкращий матеріал для стін у ванній кімнаті та інших вологих приміщеннях.

Газобетон — це спеціальний пористий бетон, сформований у вигляді цеглин. З нього можна зводити якісні будинки швидше, ніж з будь-якого іншого різновиду будівельних блоків.

До основних переваг газобетону відносять:

1. Екологічність та відсутність шкідливих домішок.

Газоблоки мають у складі тільки натуральні мінеральні компоненти. Тому вони безпечні для здоров’я та абсолютно негорючі.

2. Висока міцність та легка вага.

Газобетон часто називають “штучним каменем” за виняткову міцність та чудові будівельні характеристики. А завдяки легкій вазі, він не дає зайвого навантаження на фундамент та перекриття.

3. Морозостійкість.

Газоблоки стійкі до низьких температур, тож кладкові роботи можна проводити і взимку. Окрім того, будинок, зовнішні стіни якого зведені з газобетону, тепліший, ніж цегляний.

4. Висока шумо- та теплоізоляція.

Газоблок має відмінну шумо- та теплоізоляцію. Але, щоб максимізувати цей ефект, будинок необхідно також утеплювати ззовні. Тож зовнішні стіни ЖК City Park ІІ черга ми утеплюємо щільним шаром якісної мінеральної вати.

А для того, щоб майбутнім мешканцям було тепло та комфортно за будь-якої погоди — ми проклали теплотрасу до ІІ черги ЖК City Park.

Поділитися:
Інші новини
Задати питання онлайн
Замовити зворотній дзвінок