#Новини

Динаміка монолітних робіт в 10 та 11 секції ЖК Синергія Сіті вражає!

 

Незважаючи на морози, монолітні роботи в 10 та 11 секціях ЖК Синергія Сіті тривають. Зведено більше 60% монолітних конструкцій!

 

Темпи монолітних робіт в ЖК Синергія Сіті вражають! Ще в вересні на місці 10 та 11 секцій були лише фундаменти, а зараз каркаси будинків готові більше ніж на 60% від проєктних параметрів.  Ми залили плиту перекриття 6 поверху в 10 секції та зводимо вертикальні елементи 7-го поверху в 11-й секції.

Для будівництва нашого флагманського проекту, ми використовуємо монолітно-каркасну технологію будівництва.  Вона дозволяє зводити якісні та надійні будинки будь-якої конструкції зі швидкістю до 5 поверхів на місяць. 

Монолітні роботи взимку це особливо складний процес, оскільки за низьких температур вода, яка міститься в бетонній суміші, може перетворитися на кригу і погіршити характеристики бетонних конструкцій. Для того, аби застигання бетону в холодну пору року відбувалось без ускладнень, ми використовуємо 2 технології. По-перше, це спеціальний “зимовий” бетон з добавками No Frost, які знижують температуру замерзання води, не знижуючи якості бетону. По-друге, це електропрогрів опалубки. Бетон витримується при температурі близько 20 °C до моменту набору критичної міцності. За таких умов, конструкція гарантовано набирає проєктну міцність, а промерзання бетону у важкодоступних місцях виключено. 

Будувати швидко, якісно та за сучасними технологіями це стандарт Синергії. І ми незмінно дотримуємось його за будь-яких умов та погоди надворі.

 

Поділитися:
Інші новини
24 Лютого 2021
Влаштування газової інфраструктури в 7, 8 та 9 секціях ЖК Синергія Сіті добігає кінця
Завершуємо влаштування газової інфраструктури у секціях, що вже введені в експлуатацію. Дізнайтесь більше про хід робіт.
#Новини
15 Лютого 2021
Ефективна вентиляція для ваших квартир. В 10-й секції ЖК Синергія Сіті триває монтаж вентиляційних блоків
Одночасно зі зведенням цегляної кладки, в 10-й секції ЖК Синергія Сіті монтуємо в приміщеннях вентиляційні блоки
#Новини
12 Лютого 2021
7, 8 та 9 секції ЖК Синергія Сіті отримали поштові адреси
Відділ містобудування та архітектури Ірпінської міської ради відповідним Наказом присвоїв поштові адреси першій черзі ЖК Синергія Сіті 
#Новини
10 Лютого 2021
Прекрасні новини для інвесторів ЖК Синергія Сіті! Першу чергу ЖК введено в експлуатацію!
Вітаємо інвесторів та всіх учасників проєкту Синергія Сіті із введенням в експлуатацію першої черги житлового комплексу!
#Новини
4 Лютого 2021
В 10 та 11 секціях ЖК Синергія Сіті розпочали кладкові роботи на другому поверсі
В 10 та 11 секціях ЖК Синергія Сіті будівельники зводять останній поверх моноліту та приступили до кладкових робіт
#Новини
28 Січня 2021
Завершуємо внутрішні оздоблювальні роботи в 9-й секції ЖК Синергія Сіті
9-та секція ЖК Синергія Сіті готова на 96%. Наразі ми фіналізуємо внутрішні роботи. Дізнайтесь, що саме залишилось зробити
#Новини
18 Січня 2021
В ЖК Синергія Сіті завершили тестування пальового поля для нової 20-ї секції
Наразі ми завершили тестування пальового поля, яке складає основу фундаменту 20-ї секції ЖК Синергія Сіті
#Новини
15 Січня 2021
У 7 та 8-х секціях ЖК Синергія Сіті розпочали прокладання внутрішнього газопостачання
Спеціалісти Синергії ретельно облаштовують газову мережу для безпечного та комфортного користування газом у квартирах ЖК Синергія Сіті
#Новини
Задати питання онлайн
Замовити зворотній дзвінок