#Новини

Директор Будівельної групи “Синергія” Ігор Оверко в ТОП 100 найвпливовіших людей Київщини у 2020 році

 

18 березня 2021 року у прес-центрі інформаційного агентства "Українські Новини" відбулася презентація журналу "ТОП 100 впливових людей Київщини у 2020 році". До рейтингу увійшли найбільш впливові та авторитетні люди столичного регіону — відомі політики, бізнесмени, спортсмени, громадські та культурні діячі. Серед них директор Будівельної групи “Синергія” — Ігор Оверко, якого визнано одним з найавторитетніших управлінців Київського регіону.

 

Такий результат це колосальна робота 24/7 з розвитку відповідального бізнесу в регіоні. Це новосели Синергії, що здійснили мрію про власне комфортне житло. Це збереження та створення нових робочих місць попри коронакризу. Це нові успішні українські бізнеси, що запустилися в Синергії. Свідома підтримка українського виробника для розвитку країни. Адресна допомога в лікуванні Covid-19 в регіоні. Будівництво школи-ліцею в місті. Підтримка мотиваційних програм для школярів. 

“2020 рік, і можна вже говорити і 2021, через коронавірус та локдауни випробовують бізнеси на живучість та міцність. А нас, управлінців, – на витривалість, змушуючи адаптуватись на швидкості світла. Тому я ціную визнання саме цього року.

У цей нестабільний час мені, як власнику великого девелоперського бізнесу, вдалось зберегти робочі місця та продовжувати створювати комфортне середовище. Із ще більшою відповідальністю продовжую це робити” — прокоментував свою присутність у рейтингу Ігор Оверко, директор Будівельної групи “Синергія”.

Про проєкт

Проєкт "Топ-100 впливових людей Київщини: 2020" реалізує інформаційний портал "Моя Київщина" спільно зі всеукраїнською газетою "Слово і Діло" та "Інститутом української політики".

Творчий колектив проєкту знаходиться в інформаційному просторі столичного регіону з 2016 року, тому має можливість об’єктивно оцінювати досягнення підприємців, журналістів, освітян, медиків, політичних і культурних діячів та рівень їхнього впливу на різні сфери життя області. Із рейтингом найбільш впливових людей Київщини можна ознайомитися за посиланням.

 

Поділитися:
Інші новини
8 Квітня 2021
Доступна іпотека 7%: розбираємось в нюансах державної програми
Придбати власне житло в Синергії в іпотеку під 7%: як це зробити і що для цього потрібно, розповімо в нашому матеріалі
#Новини
6 Квітня 2021
Всім покупцям — безкоштовний трансфер до відділу продажів!
На час обмежень у роботі громадського транспорту в Києві компенсуємо витрати на таксі нашим клієнтам.
#Новини
25 Березня 2021
Як відкрити прибутковий коворкінг? Робочі бізнес-ідеї.
В новій рубриці “Синергія. Бізнес” розповідаємо, що потрібно, аби запустити прибутковий коворкінг
#Новини
17 Березня 2021
Смачно, весело та драйвово! Як в Синергії Масницю святкували!
Два дні на подвір’ях Синергії весело святкували Масницю! Дивіться святковий відеозвіт
#Новини
16 Березня 2021
Шукаємо земельні ділянки для нових проєктів!
Будівельна група "Синергія" шукає земельні ділянки для реалізації нових проектів в Ірпені та Києві
#Новини
4 Березня 2021
Графік роботи підрозділів Будівельної групи Синергія на 8 Березня
Знайомимо вас з графіком роботи відділу продажів та сервісу Будівельної групи Синергія на 8 Березня. Зберігайте, щоб наша зустріч обов'язково відбулася
#Новини
23 Лютого 2021
Гарно вчився — отримай грошову винагороду від Синергії! Ігор Оверко вже вп'яте привітав школярів-відмінників
20 лютого директор Будівельної групи “Синергія” Ігор Оверко привітав талановитих школярів — учасників мотиваційної програми “Відмінник Синергії”
#Новини
17 Лютого 2021
Директор Будівельної групи Синергія Ігор Оверко про доступну іпотеку в Україні
Коли очікувати дешеві кредити на житло та яким вимогам варто відповідати, аби отримати найкращі умови іпотеки, — експертною думкою поділився з Мінфін директор Будівельної групи “Синергія” Ігор Оверко
#Новини
Задати питання онлайн
Замовити зворотній дзвінок