#Новини

Синергія для бізнесу: в ЖК Green Side відкрився шоу-рум натяжних стель

 

Ми починаємо серію публікацій про підприємців, які відкрили свій бізнес у житлових комплексах будівельної групи “Синергія”. Це історії про сміливих, відповідальних людей, котрі люблять свою справу. Сьогодні ми вирушаємо до ЖК Green Side, щоб познайомитися з новим шоу-румом натяжних стель “Новий метр”. Розкаже про нього наш перший герой і власник магазину Євген В’юненко.

 

 1

Сміливий старт під час карантину

Наше відкриття збіглося з карантином, але це не стало для нас невдачею. По-перше, будівельна група “Синергія” надала нам вигідне відстрочення орендної плати. Це так звані “ремонтні канікули”, які ми отримали до вересня місяця. По-друге, попит на натяжні стелі у цей час трохи зменшився, і ми направили вивільнені сили на відкриття нового шоу-руму.

2

Потрапили в епіцентр цільової аудиторії

Це наш другий офіс у Київські області та перший шоу-рум саме в житловому комплексі. Ми давно працюємо з ринком Ірпеня, тому вирішили відкрити тут своє представництво. Дуже зважено підійшли до вибору місця для свого 9-річного бізнесу і врешті зупинилися на ЖК Green Side.

Перше, що ми вподобали тут – це привабливий формат комерційних приміщень: тут є скляні фасади та оптимальний вибір площі для наших потреб. Наступним відкриттям був новий район. Чекаємо, коли всі новобудови здадуть в експлуатацію, і попит на нашу послугу зросте. Ми також побачили, що в житловий комплекс Green Side люди активно заходять на ремонт. «Новий метр» з радістю допоможемо їм підібрати та змонтувати якісні натяжні стелі –  це і є наш цільовий ринок. Наші клієнти буквально живуть по-сусідству. Ми дуже цінуємо їх та нашу локацію у ЖК Green Side.

3

Чому шоу-рум? Бо краще один раз побачити!

Формат шоу-руму дозволяє оцінити кінцевий результат, а також побачити наші власні розробки. Тут ми вперше змонтували свій світловий профіль, а також профіль-карниз, що є дуже зручним для кріплення фіранок. Всі ці практичні речі роблять ремонт простішим.

4

Для мешканців ЖК Green Side – знижка 10 %

Для жителів комплексу є свої переваги від того, що ми знаходимося поряд. По-перше, мешканці новобудови можуть оперативно отримати консультацію і побачити готові конструкції та світлові рішення на власні очі. По-друге, за потреби замовити монтаж стелі в декілька етапів. Наприклад, спочатку зробити чорнові роботи, а потім чистові, коли стіни вже будуть із оздобленням.

Дуже важливо, що  нашу стелю не доведеться довго чекати. Ми є виробником плівки і маємо 97% матеріалів в наявності, а також власну бригаду та професійний інструмент для встановлення конструкції. І ще одна перевага  від “Нового метра” – ми даруємо мешканцям  ЖК Green Side 10-відсоткову знижку.

5

Наостанок Євген В’юненко поділився лайфхаками встановлення натяжної стелі:

1. Використовуйте натяжну стелю, щоб зонувати простір квартири.

2. Натяжна стеля спрощує установку точкового світла та інших світлових задумів.

3. Використовуйте прості натяжні стелі, якщо не бажаєте відволікати увагу від основних елементів дизайну.

4. Якщо мрієте про ідеально рівну стелю, що імітує високоякісну штукатурку, обирайте матовий матеріал.

5. Візуально збільшити простір кімнати допоможе глянцева стеля, що має дзеркальний ефект.

Запрошуємо стати героєм нашої рубрики #Синергія_для_бізнесу. Розкажіть свою історію про те, як ви розпочали або вже давно розвиваєте свою справу разом з нашою компанією. Пишіть нам в чат на сайті. Наважтеся бути популярними разом з БГ «Синергія»!

Нагадуємо, що до вересня цього року тривають «ремонтні канікули» для підприємців, які хочуть розвивати свій бізнес у комерційних приміщеннях  ЖК Green Side. Це наша підтримка для людей, які не припиняють розвиватися навіть у складні часи. Деталі за посиланням

Поділитися:
Інші новини
8 Квітня 2021
Доступна іпотека 7%: розбираємось в нюансах державної програми
Придбати власне житло в Синергії в іпотеку під 7%: як це зробити і що для цього потрібно, розповімо в нашому матеріалі
#Новини
6 Квітня 2021
Всім покупцям — безкоштовний трансфер до відділу продажів!
На час обмежень у роботі громадського транспорту в Києві компенсуємо витрати на таксі нашим клієнтам.
#Новини
25 Березня 2021
Як відкрити прибутковий коворкінг? Робочі бізнес-ідеї.
В новій рубриці “Синергія. Бізнес” розповідаємо, що потрібно, аби запустити прибутковий коворкінг
#Новини
24 Березня 2021
Директор Будівельної групи “Синергія” Ігор Оверко в ТОП 100 найвпливовіших людей Київщини у 2020 році
Ігоря Оверка визнано одним з найавторитетніших управлінців столичного регіону в щорічному рейтингу ТОП 100 впливових людей Київщини
#Новини
17 Березня 2021
Смачно, весело та драйвово! Як в Синергії Масницю святкували!
Два дні на подвір’ях Синергії весело святкували Масницю! Дивіться святковий відеозвіт
#Новини
16 Березня 2021
Шукаємо земельні ділянки для нових проєктів!
Будівельна група "Синергія" шукає земельні ділянки для реалізації нових проектів в Ірпені та Києві
#Новини
4 Березня 2021
Графік роботи підрозділів Будівельної групи Синергія на 8 Березня
Знайомимо вас з графіком роботи відділу продажів та сервісу Будівельної групи Синергія на 8 Березня. Зберігайте, щоб наша зустріч обов'язково відбулася
#Новини
23 Лютого 2021
Гарно вчився — отримай грошову винагороду від Синергії! Ігор Оверко вже вп'яте привітав школярів-відмінників
20 лютого директор Будівельної групи “Синергія” Ігор Оверко привітав талановитих школярів — учасників мотиваційної програми “Відмінник Синергії”
#Новини
Задати питання онлайн
Замовити зворотній дзвінок