#Новини

ЖК Green Side — на теплій стороні! В комплексі поквартирно запустили тепло

 

Триває процес підведення тепла до квартир мешканців ЖК Green Side. В них встановили теплолічильники та підключають до власної дахової котельні.

 

В проєкті клімат контролю для ЖК Green Side є одразу дві інновації. Це спеціально запрограмовані під потреби мешканців ультразвукові теплолічильники та персональна дахова котельня з обладнанням від провідного європейського бренду.

Розробником  теплолічильників є українська компанія «НІК-ЭЛЕКТРОНІКА». Для мешканців ЖК Green Side вони запропонували надійну модель лічильника з потужною батареєю, що працює без заміни до 10 років і бездротово передає показники в систему. 

Ультразвукові лічильники спеціально програмували та сертифікували під потреби жителів наших ЖК. Підготовка першої партії зайняла тривалий час, але, маючи іноземні альтернативи, ми свідомо підтримали українського виробника.

ЖК Green Side — перший житловий комплекс Будівельної групи Синергія, який має власну газову котельню. Вона облаштована на даху 3-го будинку і обладнана технікою Buderus від компанії Bosch. 

Німецький бренд Buderus — лідер серед виробників сучасної опалювальної техніки і систем комфортного клімат контролю. Бренд існує майже 300 років, весь час пропонуючи ринку інноваційні рішення. Основні переваги техніки Buderus — максимальна функціональність, німецька надійність та відсутність шкідливого впливу на екологію.

Така високотехнологічна комбінація забезпечить мешканцям ЖК Green Side безперебійну подачу тепла та комфортне життя в холодну пору року. 

Наразі, тепло вже є у мешканців всіх п’яти будинків. Теплих і затишних вам вечорів та швидких новосіль!

 

Поділитися:
Інші новини
13 Січня 2021
В ЖК City Park ми відкрили офіси сервісних підрозділів Синергії
В комплексі відкрились офіси обслуговуючої компанії “Синергія 5 Сервіс” та “Синергія Енерджі”. Розповідаємо деталі
#Новини
6 Січня 2021
Інформуємо про зміну тарифів на теплову енергію для мешканців ЖК Green Side в поточному опалювальному сезоні
У зв’язку зі зростанням державних тарифів на теплову енергію та вартості її розподілу, ТОВ “Синергія Енерджі” також коригує тарифи для населення
#Новини
31 Грудня 2020
Надихніться духом Різдва у казкових двір-парках Синергії!
Новорічні Стандарти Синергії — створити свято для мешканців. Зараз чарівна атмосфера панує в усіх заселених житлових комплексах Синергії.
#Новини
11 Грудня 2020
Інформація для жителів ЖК Green Side щодо затвердження тарифів на теплову енергію опалювального сезону 2020-2021 рр.
Ірпінська міська рада прийняла рішення схвалити та ввести в дію тарифи на теплову енергію та послуги з теплозабезпечення ЖК Green Side
#Новини
3 Грудня 2020
Новорічна магія вже в ЖК Green Side! ЖК підготували до Нового Року і зробили святковий благоустрій
В ЖК Green Side панує новорічна атмосфера. Подивіться, як гарно ми прикрасили подвір’я та ялинку!
#Новини
17 Листопада 2020
Комфортне життя на зеленій стороні. В ЖК Green Side готуються до відкриття нові сервіси
Нещодавно в житловому комплексі Green Side відкрився продуктовий супермаркет. Розповідаємо, що ще відкриється тут незабаром
#Новини
27 Жовтня 2020
Інформація для жителів ЖК Green Side щодо процедури встановлення тарифів на теплову енергію опалювального сезону 2020-2021 рр.
Сьогодні ми зареєстрували звернення про наміри щодо встановлення тарифів на теплову енергію в ЖК Green Side в Ірпінській міській раді
#Новини
Задати питання онлайн
Замовити зворотній дзвінок