#Новини

Ігор Оверко, директор Будівельної групи Синергія, привітав успішних учнів — відмінників Синергії

 

6 червня директор Будівельної групи Синергія Ігор Оверко привітав школярів із завершенням навчального року та нагородив відмінників Синергії

 

Цього навчального року через національний карантин школярі отримали новий досвід школи-онлайн. Дистанційне навчання стало викликом як для дітей, так і батьків та учителів. Та попри зміни навчального процесу ми зберегли незмінною нашу мотиваційну програму для школярів — Відмінник Синергії. Тому можемо впевнено говорити, що вже стало гарною традицією завершувати навчальний рік відзнакою успішних школярів Синергії. 

Цієї суботи, 6 червня, директор Будівельної групи Синергія Ігор Оверко зустрівся з школярами, аби поспілкуватися, як пройшов навчальний рік, які досягнення та відкриття у дітей та, звісно, які враження у дітей та батьків від дистанційного навчання в останній семестр.

“Попри виклики онлайн-навчання, цього року вас ще більше. Ми в Синергії радіємо, що в нас такі цілеспрямовані та талановиті юні жителі! Ми завжди ініціюємо та підтримуємо саме освітні проєкти для дітей, бо за талановитими дітьми наше майбутнє. І саме ви надихаєте нас на будівництво сучасної нової школи в місті” — розповів під час зустрічі Ігор Оверко та побажав батькам та дітям теплих та радісних літніх канікул.

Нагадаємо, вже другий рік поспіль для школярів, які живуть в житлових комплексах від забудовника БГ Синергія, діє мотиваційна програма “Відмінник Синергії”. В рамках цієї програми школярі, які досягли високих результатів в шкільному навчанні, отримують грошову винагороду від Синергії. Кількість відмінників кожного навчального семестру зростає. Школярі обмінюються досвідом та набувають нових друзів. Віримо, що наша мотивація та наполегливість учнів змінять нашу країну на краще. А ми і надалі продовжуємо програму, готуємо на наступний рік цікаві заходи.

 

Поділитися:
Інші новини
8 Квітня 2021
Доступна іпотека 7%: розбираємось в нюансах державної програми
Придбати власне житло в Синергії в іпотеку під 7%: як це зробити і що для цього потрібно, розповімо в нашому матеріалі
#Новини
6 Квітня 2021
Всім покупцям — безкоштовний трансфер до відділу продажів!
На час обмежень у роботі громадського транспорту в Києві компенсуємо витрати на таксі нашим клієнтам.
#Новини
25 Березня 2021
Як відкрити прибутковий коворкінг? Робочі бізнес-ідеї.
В новій рубриці “Синергія. Бізнес” розповідаємо, що потрібно, аби запустити прибутковий коворкінг
#Новини
24 Березня 2021
Директор Будівельної групи “Синергія” Ігор Оверко в ТОП 100 найвпливовіших людей Київщини у 2020 році
Ігоря Оверка визнано одним з найавторитетніших управлінців столичного регіону в щорічному рейтингу ТОП 100 впливових людей Київщини
#Новини
17 Березня 2021
Смачно, весело та драйвово! Як в Синергії Масницю святкували!
Два дні на подвір’ях Синергії весело святкували Масницю! Дивіться святковий відеозвіт
#Новини
16 Березня 2021
Шукаємо земельні ділянки для нових проєктів!
Будівельна група "Синергія" шукає земельні ділянки для реалізації нових проектів в Ірпені та Києві
#Новини
4 Березня 2021
Графік роботи підрозділів Будівельної групи Синергія на 8 Березня
Знайомимо вас з графіком роботи відділу продажів та сервісу Будівельної групи Синергія на 8 Березня. Зберігайте, щоб наша зустріч обов'язково відбулася
#Новини
23 Лютого 2021
Гарно вчився — отримай грошову винагороду від Синергії! Ігор Оверко вже вп'яте привітав школярів-відмінників
20 лютого директор Будівельної групи “Синергія” Ігор Оверко привітав талановитих школярів — учасників мотиваційної програми “Відмінник Синергії”
#Новини
Задати питання онлайн
Замовити зворотній дзвінок