#Новини

Інноваційні ліфти OTIS - тепер в житловому комплексі Синергія 3+

 

Інженерна інфраструктура ЖК Синергія 3+ найкращим чином забезпечена ліфтовим обладнанням зі світовим ім'ям і топовими об'єктами

 

Одним з найважливіших елементів будівлі є ліфти. Адже це, перш за все, комфорт пересування по будівлі, а також безпека пасажирів. Для цих завдань потрібні виключно якісні ліфти від бренду зі світовим ім'ям - компанії OTIS.

Будівельна група Синергія підписала контракт на постачання ліфтового обладнання для ЖК Синергія 3+ з одним з найбільших і найдавніших в світі виробників підйомного обладнання. Адже компанія OTIS була заснована в далекому 1853 році. З тих пір, обладнанням компанії оснащуються тільки найбільш значущі і інноваційні будівлі в світі, включаючи хмарочоси Вежі Петронас в Куала-Лумпурі або Бурдж-Халіфа в Дубаї.

 

Продукція OTIS має п’ять ключових особливостей, що робить її такою затребуваною:

 

  1. Компанія виробляє ліфти для будинків різної поверховості, що дозволяє підбирати найкращі рішення в конкретному випадку. Це і пристрої для будівель до 20 поверхів, а також ліфти з 30, 50 зупинками і більше.
  2. Використання однопалубних моделей ліфтів з високою вантажопідйомністю і відсутністю необхідності установки машинного приміщення. Крім того, у них дуже мало енергії, завдяки світлодіодному освітленню і активації сплячого режиму.
  3. Управління зі смартфона за допомогою додатка eCall - тепер можна викликати ліфт моделі Gen2 ще до того, як ви підійшли до будинку - і він буде вас чекати внизу.
  4. Плавність і відсутність шуму під час руху, завдяки використанню приводу ReGen, поліуретанових, армованих сталлю ременів, а також інноваційних безредукторних лебідок, які не потребують змащення.
  5. Безпека пасажирів забезпечується не тільки якістю комплектуючих ліфтів, а й впровадженням інноваційних технологій, таких як: система моніторингу Pulse, автоматичний режим евакуації в разі непередбачених обставин, а також цілодобова підтримка.

 

Поділитися:
Інші новини
30 Квітня 2021
7, 8 та 9 будинки ЖК Синергія 3+ отримали поштові адреси
Відділ містобудування та архітектури Ірпінської міської ради відповідним Наказом присвоїв поштові адреси четвертій черзі ЖК Синергія 3+
#Новини
29 Квітня 2021
7, 8 та 9 будинки ЖК Синергія 3+ введено в експлуатацію!
Маємо для вас чудові новини! Остання 4-та черга ЖК Синергія 3+, а це 7, 8 та 9 будинки, введена в експлуатацію — і відтепер комплекс повністю зданий. 
#Новини
28 Квітня 2021
Благоустрій в ЖК Синергія 3+ триває! Викладаємо бруківкою тротуари вздовж 4 черги комплексу
Ми прагнемо перетворити ЖК Синергія 3+ на справжню оазу затишку і комфорту. І тому ретельно втілюємо в життя генеральний план благоустрою
#Новини
19 Квітня 2021
В двір-парку Синергія 3+ висадили алею з рідкісної черемхи Amber Beauty
Ми турбуємось про затишок наших мешканців, саме тому створюємо у двір-парках яскраві композиції з дорослих дерев та вічнозелених рослин.
#Новини
16 Квітня 2021
В ЖК Синергія 3+ тривають роботи з благоустрою внутрішньго двору
Наші спеціалісти продовжують благоустрій території комплексу. Вчора вони заасфальтували під’їзд до будинків. Дивіться відео-звіт з будмайданчику.
#Новини
13 Квітня 2021
Бажаєте кави? В ЖК City Park продовжують відкриватися заклади для комфортного життя мешканців комплексу
Перший поверх комплексу заповнюється новими резидентами. Дізнайтесь, які сервіси відкрились в ЖК цієї весни.
#Новини
13 Квітня 2021
Німецька якість для вашого затишку. Монтуємо надійні газові котли Bosch у 8-му будинку ЖК Синергія 3+
Газова мережа будинку майже завершена. Останній етап у її влаштуванні — це поквартирний монтаж настінних газових котлів відомого бренду Bosch. 
#Новини
12 Квітня 2021
Робимо дизайнерський ремонт навіть у коридорах! В 9-му будинку ЖК Синергія 3+ фарбують місця загального користування
Ми прагнемо, аби наші житлові комплекси виглядали гармонійно і ззовні, і зсередини. Саме тому, робимо ремонт в місцях загального користування за окремим дизайн-проєктом. 
#Новини
Задати питання онлайн
Замовити зворотній дзвінок