#Новини

Красивим фасадам — красиве подвір’я. Продовжуємо благоустрій біля 1-6 будинків ЖК Синергія 3+

 

В інноваційному житловому комплексі все має виглядати досконало — і фасади, і вхідні групи, і подвір’я. Саме тому, ми облаштовуємо територію ЖК Синергія 3+ згідно з сучасними трендами благоустрою.  

 

Поки перші мешканці ЖК Синергія 3+ роблять ремонти в своїх нових оселях, ми продовжуємо вдосконалювати прибудинкову територію.

Ми почали озеленення біля 1-го будинку. А зараз, з боку дороги, будівельники облаштовують парковку. Поки що тривають підготовчі роботи. Під майбутню парковку вже розчистили місце і привезли всі необхідні будівельні матеріали. Спеціальна техніка утрамбовує майданчик, і незабаром ми розпочнемо основний етап робіт. 

Впорядкована парковка під будинком забезпечить мешканцям ЖК зручний доступ до крамниць та інших сервісів, що незабаром відкриються на першому поверсі. 

Також, ми завершуємо роботи з укладання тротуарної плитки з боку дороги, біля входу до комерційних приміщень. Бруківку вже поклали вздовж перших 5-ти будинків, і зараз завершують роботи біля 6-го. Роботи з благоустрою також розпочались і у внутрішньому подвір’ї — ми кладемо тротуарну плитку біля 1-го та 2-го будинків.

Для благоустрою території ми використовуємо якісні зносостійкі матеріали, які можуть роками витримувати інтенсивні навантаження і не потребувати ремонту. Саме тому ми робимо тротуари та пішохідні доріжки не з асфальту, а з тротуарної плитки. Бруківка служить набагато довше, ніж асфальт, і виглядає привабливо. А завдяки зазорам між стиками плит — краще вбирає надлишки води після дощів.

Також, ми продовжуємо оздоблювальні роботи в місцях загального користування 7-го та 8-го будинків, а в 9-му будинку завершуємо фасадні роботи.

 

Поділитися:
Інші новини
19 Квітня 2021
В двір-парку Синергія 3+ висадили алею з рідкісної черемхи Amber Beauty
Ми турбуємось про затишок наших мешканців, саме тому створюємо у двір-парках яскраві композиції з дорослих дерев та вічнозелених рослин.
#Новини
16 Квітня 2021
В ЖК Синергія 3+ тривають роботи з благоустрою внутрішньго двору
Наші спеціалісти продовжують благоустрій території комплексу. Вчора вони заасфальтували під’їзд до будинків. Дивіться відео-звіт з будмайданчику.
#Новини
13 Квітня 2021
Бажаєте кави? В ЖК City Park продовжують відкриватися заклади для комфортного життя мешканців комплексу
Перший поверх комплексу заповнюється новими резидентами. Дізнайтесь, які сервіси відкрились в ЖК цієї весни.
#Новини
13 Квітня 2021
Німецька якість для вашого затишку. Монтуємо надійні газові котли Bosch у 8-му будинку ЖК Синергія 3+
Газова мережа будинку майже завершена. Останній етап у її влаштуванні — це поквартирний монтаж настінних газових котлів відомого бренду Bosch. 
#Новини
12 Квітня 2021
Робимо дизайнерський ремонт навіть у коридорах! В 9-му будинку ЖК Синергія 3+ фарбують місця загального користування
Ми прагнемо, аби наші житлові комплекси виглядали гармонійно і ззовні, і зсередини. Саме тому, робимо ремонт в місцях загального користування за окремим дизайн-проєктом. 
#Новини
30 Березня 2021
Привіт, ROZETKA! В ЖК Синергія 3+ відкрили пункт видачі замовлень найбільшого інтернет-магазину України
Відтепер, мешканцям комплексу достатньо спуститися на перший поверх їхнього будинку, щоб безкоштовно отримати будь-які товари з “Розетки”! 
#Новини
29 Березня 2021
Виходимо на фінішну пряму! В 7-му будинку ЖК Синергія 3+ розпочали монтаж газових котлів
Починаємо тиждень гарними новинами для мешканців 7-го будинку ЖК Синергія 3+. Тут розпочався монтаж газових котлів
#Новини
24 Березня 2021
Місце для комфортного життя. Продовжуємо благоустрій території ЖК Синергія 3+
Облаштовуємо територію комплексу за індивідуальним проєктом. Дізнайтесь більше про хід робіт та подальші плани
#Новини
Задати питання онлайн
Замовити зворотній дзвінок