#Новини

Масштабуємо проєкт #синергія_на_спорті! У внутрішньому дворі ЖК Green Side встановили спортивні тренажери

 

Мешканці ЖК Green Side тепер можуть не тільки забивати трьохочковий на майданчику для стрітболу, але й займатися ранковим воркаутом на сучасних спортивних тренажерах.  

 

Ми завжди піклуємось про здоров’я та гарне самопочуття мешканців наших ЖК. Для цього ми облаштовуємо подвір’я своїх комплексів спортивною інфраструктурою. Так, влітку в ЖК Green Side ми відкрили майданчик для стрітболу, а нещодавно облаштували ділянку для воркауту із сучасними тренажерами від спортивного бренду Interatletika. 

Воркаут набирає популярності Україні. Це цілий спортивний рух із застосуванням тренувального обладнання на свіжому повітрі. Воркаутери, а саме так себе звуть люди, що займаються на вуличних тренажерах, виконують різні атлетичні вправи, що розвивають силу та витривалість. 

Тепер і у жителів ЖК Green Side з’явилася можливість спортивно та здорово проводити свій час у дворі будинку. Та знаходити активних однодумців серед сусідів. 

Піклування про мешканців навіть після завершення будівництва — одна з ключових цінностей Будівельної групи Синергія. Ми створюємо та підтримуємо інфраструктуру високого рівня для того, щоб ваш будинок максимально довго лишався комфортним місцем для життя.

Також, в ЖК Green Side нещодавно відкрилась кав’ярня і готуються до відкриття супермаркет, салон краси та інші сервіси для комфорту мешканців. 

 

Поділитися:
Інші новини
27 Жовтня 2020
Інформація для жителів ЖК Green Side щодо процедури встановлення тарифів на теплову енергію опалювального сезону 2020-2011 рр.
Сьогодні ми зареєстрували звернення про наміри щодо встановлення тарифів на теплову енергію в ЖК Green Side в Ірпінській міській раді
#Новини
7 Жовтня 2020
Життя в ЖК Green Side з кожним днем стає зручнішим — тут відкриваються нові магазини та корисні сервіси
У ЖК Green Side з'являються кафе, магазини, салони та інші корисні сервіси — так ми створюємо зручну інфраструктуру в кроковій доступності.
#Новини
22 Вересня 2020
Відкрийте успішний бізнес в Ірпені разом з Будівельною групою Синергія
Орендуйте комерційні приміщення в найкращих ЖК Ірпеня та отримуйте ремонтні канікули терміном до 3-х місяців для успішного старту вашого бізнесу
#Новини
17 Липня 2020
Перегляд квартир від Будівельної групи Синергія за 60 хвилин — це реально!
Без заторів. Без втрати цілого вихідного дня. Без зламаних планів.
#Новини
6 Липня 2020
З 15.07.2020 підвищення цін на квартири від Будівельної групи Синергія
15 липня ціни на квартири в житлових комплексах Green Side, Синергія 3+ та Синергія Сіті зростають.
#Новини
22 Червня 2020
Завершуємо благоустрій в ЖК Green Side: нанесли дорожню розмітку на парковці
Ми нанесли лінії розмітки на паркову ЖК Green Side з урахуванням вашої зручності, економії часу та компактності
#Новини
19 Червня 2020
В ЖК Green Side вже готовий новий майданчик для стрітболу
#Новини
Задати питання онлайн
Замовити зворотній дзвінок