#Новини

Масштабуємо проєкт #синергія_на_спорті! У внутрішньому дворі ЖК Green Side встановили спортивні тренажери

 

Мешканці ЖК Green Side тепер можуть не тільки забивати трьохочковий на майданчику для стрітболу, але й займатися ранковим воркаутом на сучасних спортивних тренажерах.  

 

Ми завжди піклуємось про здоров’я та гарне самопочуття мешканців наших ЖК. Для цього ми облаштовуємо подвір’я своїх комплексів спортивною інфраструктурою. Так, влітку в ЖК Green Side ми відкрили майданчик для стрітболу, а нещодавно облаштували ділянку для воркауту із сучасними тренажерами від спортивного бренду Interatletika. 

Воркаут набирає популярності Україні. Це цілий спортивний рух із застосуванням тренувального обладнання на свіжому повітрі. Воркаутери, а саме так себе звуть люди, що займаються на вуличних тренажерах, виконують різні атлетичні вправи, що розвивають силу та витривалість. 

Тепер і у жителів ЖК Green Side з’явилася можливість спортивно та здорово проводити свій час у дворі будинку. Та знаходити активних однодумців серед сусідів. 

Піклування про мешканців навіть після завершення будівництва — одна з ключових цінностей Будівельної групи Синергія. Ми створюємо та підтримуємо інфраструктуру високого рівня для того, щоб ваш будинок максимально довго лишався комфортним місцем для життя.

Також, в ЖК Green Side нещодавно відкрилась кав’ярня і готуються до відкриття супермаркет, салон краси та інші сервіси для комфорту мешканців. 

 

Поділитися:
Інші новини
13 Січня 2021
В ЖК City Park ми відкрили офіси сервісних підрозділів Синергії
В комплексі відкрились офіси обслуговуючої компанії “Синергія 5 Сервіс” та “Синергія Енерджі”. Розповідаємо деталі
#Новини
6 Січня 2021
Інформуємо про зміну тарифів на теплову енергію для мешканців ЖК Green Side в поточному опалювальному сезоні
У зв’язку зі зростанням державних тарифів на теплову енергію та вартості її розподілу, ТОВ “Синергія Енерджі” також коригує тарифи для населення
#Новини
31 Грудня 2020
Надихніться духом Різдва у казкових двір-парках Синергії!
Новорічні Стандарти Синергії — створити свято для мешканців. Зараз чарівна атмосфера панує в усіх заселених житлових комплексах Синергії.
#Новини
11 Грудня 2020
Інформація для жителів ЖК Green Side щодо затвердження тарифів на теплову енергію опалювального сезону 2020-2021 рр.
Ірпінська міська рада прийняла рішення схвалити та ввести в дію тарифи на теплову енергію та послуги з теплозабезпечення ЖК Green Side
#Новини
3 Грудня 2020
Новорічна магія вже в ЖК Green Side! ЖК підготували до Нового Року і зробили святковий благоустрій
В ЖК Green Side панує новорічна атмосфера. Подивіться, як гарно ми прикрасили подвір’я та ялинку!
#Новини
17 Листопада 2020
Комфортне життя на зеленій стороні. В ЖК Green Side готуються до відкриття нові сервіси
Нещодавно в житловому комплексі Green Side відкрився продуктовий супермаркет. Розповідаємо, що ще відкриється тут незабаром
#Новини
3 Листопада 2020
ЖК Green Side — на теплій стороні! В комплексі поквартирно запустили тепло
Триває процес підведення тепла до квартир мешканців ЖК Green Side — тут встановили теплолічильники та підключають до власної дахової котельні
#Новини
27 Жовтня 2020
Інформація для жителів ЖК Green Side щодо процедури встановлення тарифів на теплову енергію опалювального сезону 2020-2021 рр.
Сьогодні ми зареєстрували звернення про наміри щодо встановлення тарифів на теплову енергію в ЖК Green Side в Ірпінській міській раді
#Новини
Задати питання онлайн
Замовити зворотній дзвінок