#Новини

Місце для комфортного життя. Продовжуємо благоустрій території ЖК Синергія 3+

 

Облаштовуємо територію комплексу за індивідуальним проєктом. Дізнайтесь більше про хід робіт та подальші плани.

 

Благоустрій на території ЖК Синергія 3+ активно триває. Це велика комплексна задача; саме тому ми розробили для неї окремий дизайн-проєкт і чітко його дотримуємося. Наразі ми викладаємо бруківкою пішоходні зони всередині комплексу. Після цього розпочнемо асфальтування нової дороги до будинків.

Весна це оптимальний час для озеленення території. Саме тому разом з нашими підрядниками з садового центру Pissardi ми обираємо найкращі рослини для зеленого обрамлення Синергії 3+. Їхня висадка розпочнеться вже зовсім скоро. 

Також ми розробляємо проєкт дитячого майданчику, який стане ключовим елементом всього подвір’я. Ми прагнемо, аби він був не тільки яскравим та цікавим для малечі, але й максимально безпечним як і інші дитячі майданчики в комплексах Синергії.

Мешканці ЖК Синергія 3+ можуть бути впевнені вони матимуть красиве подвір’я з довгими тінистими променадами, плей-хабом і затишними зонами для відпочинку.

Поділитися:
Інші новини
30 Квітня 2021
7, 8 та 9 будинки ЖК Синергія 3+ отримали поштові адреси
Відділ містобудування та архітектури Ірпінської міської ради відповідним Наказом присвоїв поштові адреси четвертій черзі ЖК Синергія 3+
#Новини
29 Квітня 2021
7, 8 та 9 будинки ЖК Синергія 3+ введено в експлуатацію!
Маємо для вас чудові новини! Остання 4-та черга ЖК Синергія 3+, а це 7, 8 та 9 будинки, введена в експлуатацію — і відтепер комплекс повністю зданий. 
#Новини
28 Квітня 2021
Благоустрій в ЖК Синергія 3+ триває! Викладаємо бруківкою тротуари вздовж 4 черги комплексу
Ми прагнемо перетворити ЖК Синергія 3+ на справжню оазу затишку і комфорту. І тому ретельно втілюємо в життя генеральний план благоустрою
#Новини
19 Квітня 2021
В двір-парку Синергія 3+ висадили алею з рідкісної черемхи Amber Beauty
Ми турбуємось про затишок наших мешканців, саме тому створюємо у двір-парках яскраві композиції з дорослих дерев та вічнозелених рослин.
#Новини
16 Квітня 2021
В ЖК Синергія 3+ тривають роботи з благоустрою внутрішньго двору
Наші спеціалісти продовжують благоустрій території комплексу. Вчора вони заасфальтували під’їзд до будинків. Дивіться відео-звіт з будмайданчику.
#Новини
13 Квітня 2021
Бажаєте кави? В ЖК City Park продовжують відкриватися заклади для комфортного життя мешканців комплексу
Перший поверх комплексу заповнюється новими резидентами. Дізнайтесь, які сервіси відкрились в ЖК цієї весни.
#Новини
13 Квітня 2021
Німецька якість для вашого затишку. Монтуємо надійні газові котли Bosch у 8-му будинку ЖК Синергія 3+
Газова мережа будинку майже завершена. Останній етап у її влаштуванні — це поквартирний монтаж настінних газових котлів відомого бренду Bosch. 
#Новини
12 Квітня 2021
Робимо дизайнерський ремонт навіть у коридорах! В 9-му будинку ЖК Синергія 3+ фарбують місця загального користування
Ми прагнемо, аби наші житлові комплекси виглядали гармонійно і ззовні, і зсередини. Саме тому, робимо ремонт в місцях загального користування за окремим дизайн-проєктом. 
#Новини
Задати питання онлайн
Замовити зворотній дзвінок