#Новини

Початок продажів нової 20-ї секції Синергія Сіті!

 

Продовжуємо розвивати наш проєкт і починаємо продажі нової секції ЖК Синергія Сіті

 

Наше “місто в місті” невпинно зростає. Його перша черга майже готова до введення в експлуатацію, яке відбудеться вже цього місяця. А відтепер ми розпочинаємо продаж нової секції № 20.

Синергія Сіті це проект європейського формату. Низькоповерхова забудова, мала кількість квартир на поверсі та закриті двір-парки з ландшафтним дизайном забезпечать вам комфортне та безтурботне життя як на курорті.  

Ви з легкістю підберете для себе підходящу квартиру, адже в новій секції є планування на будь-який смак від невеликих однокімнатних квартир площею 38 м2 до просторих трикімнатних квартир завбільшки 90 м2. Є навіть ексклюзивні дворівневі планування. В кожній квартирі запроектовані лоджії європейського формату та великі панорамні вікна.

Типові планування квартир можна подивитися вживу вже зараз, оскільки нова 20-та секція дуже схожа на вже збудовану 8-у секцію. 

Введення нового будинку в експлуатацію заплановано на 3-й квартал 2022 року. Незабаром ми розпочнемо роботи з влаштування котловану. Нагадуємо, що купівля квартири на етапі котловану, коли перша черга будівництва вже введена в експлуатацію, найвигідніший спосіб інвестувати гроші в новобудову. Так, на етапі котловану вартість квадратного метру 20-ї секції стартує від 17 000 грн, але ми прогнозуємо, що на етапі введення будинку в експлуатацію вона зросте до 28 000 грн/м2.

Ми будуємо наші комплекси одразу з розвиненою інфраструктурою, садочками та школами. Тож, купуючи житло в 20-й секції, ви отримаєте ключі від квартири в заселеному районі з багатим вибором сервісів для комфортного життя та відпочинку.

Поділитися:
Інші новини
29 Грудня 2020
Будівельні канікули в Синергії
Роботи над комплексами Синергія Сіті та City Park II черга переходять в святковий режим
#Новини
21 Грудня 2020
Розпочали влаштування вхідної групи у 7-й секції ЖК Синергія Сіті
7-ма секція ЖК Синергія Сіті наздоганяє 8-му за темпами робіт — тут теж розпочали оздоблення вхідної групи
#Новини
15 Грудня 2020
В Новий рік — з надійною покрівлею. В 7-й секції ЖК Синергія Сіті завершили поклейку 2-го шару євроруберойду на покрівлі
Ми використовуємо для покрівельних робіт в ЖК Синергія Сіті руберойд бізнес-класу Уніфлекс. 
#Новини
11 Грудня 2020
У 8-й секції ЖК Синергія Сіті завершуємо фасадні роботи на першому поверсі
Готуємо першу чергу проєкту Синергія Сіті до введення в експлуатацію: тут підходить до завершення оздоблення фасадів першого поверху в 8-й секції
#Новини
8 Грудня 2020
Динаміка монолітних робіт в 10 та 11 секції ЖК Синергія Сіті вражає!
Незважаючи на морози, монолітні роботи в 10 та 11 секціях ЖК Синергія Сіті тривають. Зведено більше 60% монолітних конструкцій
#Новини
1 Грудня 2020
Встановлюємо дизайнерські вхідні двері в 7-ій та 9-ій секціях ЖК Синергія Сіті
Продовжуємо монтаж квартирних дверей, розроблених українською компанією ARTIZ за нашим дизайн-проєктом
#Новини
26 Листопада 2020
Втілюємо в життя дизайнерські вхідні групи у 8-й секції ЖК Синергія Сіті
Ретельно дотримуючись проєкту, втілюємо в життя дизайнерські вхідні групи у 8-й секції ЖК Синергія Сіті
#Новини
Задати питання онлайн
Замовити зворотній дзвінок