#Новини

Німецька якість для вашого затишку. Монтуємо надійні газові котли Bosch у 8-му будинку ЖК Синергія 3+

 

Газова мережа будинку майже завершена. Останній етап у її влаштуванні — це поквартирний монтаж настінних газових котлів відомого бренду Bosch. 

 

Маємо гарні новини для майбутніх мешканців 8-го будинку ЖК Синергія 3+! Тут триває поквартирний монтаж газових котлів. Для встановлення ми обрали сучасний конвекційний двоконтурний котел Bosch Gaz 6000 WBN 6000-18C RN, який здатний опалювати приміщення площею до 250 квадратних метрів.

Основний теплообмінник виконаний з міді та має максимальний тиск 3 бар, а температурний диапазон регулюється в межах від 40 до 85 градусів.

Конструкція має додатковий шар теплоізоляції, що забезпечує захист від перегріву. Завдяки потужній системі безпеки, котел Bosch стабільно працює навіть при перебоях в електромережі. Якщо напруга зникне, він в автоматичному режимі перезавантажить систему, відновивши робочі параметри. Всі комплектуючі до котла додатково сертифіковані та повірені, а монтаж входить у вартість. 

Одночасно з поквартирним монтажем котлів, ми завершуємо облаштування зовнішньої газової мережі 8-го будинку.  

 

Поділитися:
Інші новини
30 Квітня 2021
7, 8 та 9 будинки ЖК Синергія 3+ отримали поштові адреси
Відділ містобудування та архітектури Ірпінської міської ради відповідним Наказом присвоїв поштові адреси четвертій черзі ЖК Синергія 3+
#Новини
29 Квітня 2021
7, 8 та 9 будинки ЖК Синергія 3+ введено в експлуатацію!
Маємо для вас чудові новини! Остання 4-та черга ЖК Синергія 3+, а це 7, 8 та 9 будинки, введена в експлуатацію — і відтепер комплекс повністю зданий. 
#Новини
28 Квітня 2021
Благоустрій в ЖК Синергія 3+ триває! Викладаємо бруківкою тротуари вздовж 4 черги комплексу
Ми прагнемо перетворити ЖК Синергія 3+ на справжню оазу затишку і комфорту. І тому ретельно втілюємо в життя генеральний план благоустрою
#Новини
19 Квітня 2021
В двір-парку Синергія 3+ висадили алею з рідкісної черемхи Amber Beauty
Ми турбуємось про затишок наших мешканців, саме тому створюємо у двір-парках яскраві композиції з дорослих дерев та вічнозелених рослин.
#Новини
16 Квітня 2021
В ЖК Синергія 3+ тривають роботи з благоустрою внутрішньго двору
Наші спеціалісти продовжують благоустрій території комплексу. Вчора вони заасфальтували під’їзд до будинків. Дивіться відео-звіт з будмайданчику.
#Новини
13 Квітня 2021
Бажаєте кави? В ЖК City Park продовжують відкриватися заклади для комфортного життя мешканців комплексу
Перший поверх комплексу заповнюється новими резидентами. Дізнайтесь, які сервіси відкрились в ЖК цієї весни.
#Новини
12 Квітня 2021
Робимо дизайнерський ремонт навіть у коридорах! В 9-му будинку ЖК Синергія 3+ фарбують місця загального користування
Ми прагнемо, аби наші житлові комплекси виглядали гармонійно і ззовні, і зсередини. Саме тому, робимо ремонт в місцях загального користування за окремим дизайн-проєктом. 
#Новини
Задати питання онлайн
Замовити зворотній дзвінок