#Новини

Школа майбутнього – «Синергія» будує в Ірпені навчальний заклад європейського зразка

 

Будівельна група «Синергія» будує в Ірпені школу, площею 10 тис. м2. Будівля буде мати три корпуси, які вмістять 1300 учнів. У новому відеоблозі компанія повідомила про особливості проєкту. А також про європейські приклади навчальних закладів, якими надихалася, створюючи школу «Синергія».

 

 

1 «Батьки знають, як багато часу діти проводять у школі. Мені б дуже хотілося, щоб наші навчальні заклади були не просто приміщеннями. Щоб це був другий дім, до якого хочеться бігти зранку. На жаль, таких шкіл в Україні небагато. Але одну з таких «Синергія» зараз створює в Ірпені», – розповідає проєкт-менеджер школи «Синергія» і мама двох дітей Анна Тесляк.

1

Школа "Синергія", м. Ірпінь, Україна

На етапі задуму, БГ «Синергія» вивчала досвід європейських країн у сфері будівництва навчальних закладів. Зокрема, архітектори звернули увагу на одну зі шкіл у фінському місті Еспоо.

9

Школа Кірккоярві, м. Еспоо, Фінляндія

Тут вдало поєднали  функціональність, комфорт, ефективність та екологію. Ця школа функціонує як маленьке жваве містечко на березі річки поблизу лісу.

8

Школа Кірккоярві, м. Еспоо, Фінляндія

Її будівля адаптована до свого оточення, відкриваючись до паркового ландшафту. І ділиться на затишні багатофункціональні шкільні двори.

4

Школа Кірккоярві, м. Еспоо, Фінляндія

За словами генерального директора будівельної групи «Синергія» Ігоря Оверка, нова школа буде мати не тільки просторі класи та інші функціональні приміщення. Велику увагу проєктувальники звернули і на двір навчального закладу, як це роблять у Фінляндії.

5

Школа "Синергія", м. Ірпінь, Україна

1 «Ми хочемо, щоб територія довкола школи стала місцем для навчання, розваг та спілкування школярів. Наприклад, у дворі будуть спеціально облаштовані місця для проведення уроків на свіжому повітрі. Також тут збудують футбольне поле, майданчик для гри у волейбол і ще багато тематичних локацій, де діти зможуть активно провести час або просто відпочити на перерві», – ділиться планами Ігор Оверко. 

7

Крім цього, школа «Синергія» може стати першим навчальним закладом в Ірпені з басейном. Також тут планують відкрити актову залу на 300 місць і сучасні лабораторії для проведення навчальних експериментів.

Наразі перший поверх майбутньої школи вже готовий. Для залиття перекриття першого поверху компанія використала бетон марки М400, який виготовляється з гранітного щебеню з підвищеним вмістом цементу. Таке перекриття міцне, стійке до води та морозів.  

 

Поділитися:
Інші новини
15 Січня 2021
У 7 та 8-х секціях ЖК Синергія Сіті розпочали прокладання внутрішнього газопостачання
Спеціалісти Синергії ретельно облаштовують газову мережу для безпечного та комфортного користування газом у квартирах ЖК Синергія Сіті
#Новини
14 Січня 2021
Моноліт готовий на 85%. В 10 та 11 секціях ЖК Синергія Сіті готові вже 8 поверхів!
Швидкість монолітних робіт вражає — 8 поверхів у 10 та 11 секціях ЖК Синергія Сіті повністю готові
#Новини
29 Грудня 2020
Будівельні канікули в Синергії
Роботи над комплексами Синергія Сіті та City Park II черга переходять в святковий режим
#Новини
21 Грудня 2020
Розпочали влаштування вхідної групи у 7-й секції ЖК Синергія Сіті
7-ма секція ЖК Синергія Сіті наздоганяє 8-му за темпами робіт — тут теж розпочали оздоблення вхідної групи
#Новини
15 Грудня 2020
В Новий рік — з надійною покрівлею. В 7-й секції ЖК Синергія Сіті завершили поклейку 2-го шару євроруберойду на покрівлі
Ми використовуємо для покрівельних робіт в ЖК Синергія Сіті руберойд бізнес-класу Уніфлекс. 
#Новини
11 Грудня 2020
У 8-й секції ЖК Синергія Сіті завершуємо фасадні роботи на першому поверсі
Готуємо першу чергу проєкту Синергія Сіті до введення в експлуатацію: тут підходить до завершення оздоблення фасадів першого поверху в 8-й секції
#Новини
8 Грудня 2020
Динаміка монолітних робіт в 10 та 11 секції ЖК Синергія Сіті вражає!
Незважаючи на морози, монолітні роботи в 10 та 11 секціях ЖК Синергія Сіті тривають. Зведено більше 60% монолітних конструкцій
#Новини
7 Грудня 2020
Початок продажів нової 20-ї секції Синергія Сіті!
Продовжуємо розвивати наш проєкт і починаємо продажі нової секції Синергія Сіті.
#Новини
Задати питання онлайн
Замовити зворотній дзвінок