#Новини

Будівельна група Синергія підтримує розвиток народного мистецтва в Ірпені

 

Будівельна група "Синергія" на чолі з Ігорем Оверко допомагає розвивати значущі культурні та освітні проекти Ірпеня

 

Соціальна позиція девелопера БГ "Синергія" в розвитку регіону заслуговує на особливу увагу. Адже протягом тривалого періоду будівельна група підтримує спортивні клуби та заходи, заохочуючи дітей та молодь до здорового активного способу життя. Сприяла реконструкції міського стадіону “Чемпіон”, аби жителі міста мали сучасний гідний спортхаб для командних ігор та індивідуальних тренувань на свіжому повітрі. Також девелопер ініціює мотиваційні та стипендіальні програми для успішних учнів та вчителів регіону, підтримує проект “Джура” з патріотичного виховання юнаків, забезпечує шкільні бібліотеки цікавими сучасними книгами. 

123

Ще одна важлива сторона розвитку місцевого ком’юніті - це знання та повага до власних традицій, духовної спадщини рідного краю, їх популяризація. Вже декілька років поспіль БГ "Синергія" підтримує мистецький розвиток в Ірпені та далеко за його межами.

Щоб зрозуміти важливість підтримки цього культурного напрямку, ми поспілкувались з художнім керівником Народного Фольклорно-етнографічного колективу "Берегиня" - Віталієм Коваленко:

34

"Багато років поспіль Будівельна група "Синергія" підтримує розвиток народного мистецтва в Ірпені та сприяє в організації проведення у нашому місті фольклорних фестивалів та етнографічних свят. Завдяки компанії до Ірпеня приїздять самобутні мистецькі колективи з різних регіонів України, які популяризують фольклорні традиції рідного краю.

У 2017 році в Ірпені відбувся Міжнародний фестиваль українсько-латвійського мистецтва "Єднання культур" за підтримки директора БГ "Синергія" Ігоря Оверка. Учасниками фестивалю були творчі танцювально-пісенні колективи з України та Латвії, а також Державний академічний Волинський народний хор.

36

Варто зазначити, що за останні чотири роки Синергія на чолі з Ігорем Івановичем активно допомагає Народному фольклорно-етнографічному колективу "Берегиня" Міського будинку культури міста Ірпеня. Завдячуючи їй, Ірпінська Берегиня представляла наше місто на багатьох Міжнародних фольклорних фестивалях в Австрії, Латвії, Угорщині та Білорусі.

37

Окрім цього за сприяння Ігоря Оверка колектив готує запис компакт диску автентичних пісень Київщини та Середнього Подніпров'я.

Наше шанування та низький уклін Ігорю Івановичу за його всебічну підтримку та розвиток етнокультурних традицій Ірпеня. Нехай справи благодійності повертаються до нього сторицею, а Господь посилає йому любов, здоров' я та сили творити добрі діла на славу народного мистецтва України."

Резюмуючи, хочеться висловити переконання, що Будівельна група “Синергія” на чолі з Ігорем Оверко і надалі допомагатимуть розвивати і підтримувати важливі культурні та освітні проекти, інвестувати у майбутнє, у довготривалі проекти, які допоможуть у становленні свідомої культурної освіченої нації.

Поділитися:
Інші новини
Задати питання онлайн
Замовити зворотній дзвінок