#Новини

Будівельна група Синергія підтримує розвиток народного мистецтва в Ірпені

 

Будівельна група "Синергія" на чолі з Ігорем Оверко допомагає розвивати значущі культурні та освітні проекти Ірпеня

 

Соціальна позиція девелопера БГ "Синергія" в розвитку регіону заслуговує на особливу увагу. Адже протягом тривалого періоду будівельна група підтримує спортивні клуби та заходи, заохочуючи дітей та молодь до здорового активного способу життя. Сприяла реконструкції міського стадіону “Чемпіон”, аби жителі міста мали сучасний гідний спортхаб для командних ігор та індивідуальних тренувань на свіжому повітрі. Також девелопер ініціює мотиваційні та стипендіальні програми для успішних учнів та вчителів регіону, підтримує проект “Джура” з патріотичного виховання юнаків, забезпечує шкільні бібліотеки цікавими сучасними книгами. 

123

Ще одна важлива сторона розвитку місцевого ком’юніті - це знання та повага до власних традицій, духовної спадщини рідного краю, їх популяризація. Вже декілька років поспіль БГ "Синергія" підтримує мистецький розвиток в Ірпені та далеко за його межами.

Щоб зрозуміти важливість підтримки цього культурного напрямку, ми поспілкувались з художнім керівником Народного Фольклорно-етнографічного колективу "Берегиня" - Віталієм Коваленко:

34

"Багато років поспіль Будівельна група "Синергія" підтримує розвиток народного мистецтва в Ірпені та сприяє в організації проведення у нашому місті фольклорних фестивалів та етнографічних свят. Завдяки компанії до Ірпеня приїздять самобутні мистецькі колективи з різних регіонів України, які популяризують фольклорні традиції рідного краю.

У 2017 році в Ірпені відбувся Міжнародний фестиваль українсько-латвійського мистецтва "Єднання культур" за підтримки директора БГ "Синергія" Ігоря Оверка. Учасниками фестивалю були творчі танцювально-пісенні колективи з України та Латвії, а також Державний академічний Волинський народний хор.

36

Варто зазначити, що за останні чотири роки Синергія на чолі з Ігорем Івановичем активно допомагає Народному фольклорно-етнографічному колективу "Берегиня" Міського будинку культури міста Ірпеня. Завдячуючи їй, Ірпінська Берегиня представляла наше місто на багатьох Міжнародних фольклорних фестивалях в Австрії, Латвії, Угорщині та Білорусі.

37

Окрім цього за сприяння Ігоря Оверка колектив готує запис компакт диску автентичних пісень Київщини та Середнього Подніпров'я.

Наше шанування та низький уклін Ігорю Івановичу за його всебічну підтримку та розвиток етнокультурних традицій Ірпеня. Нехай справи благодійності повертаються до нього сторицею, а Господь посилає йому любов, здоров' я та сили творити добрі діла на славу народного мистецтва України."

Резюмуючи, хочеться висловити переконання, що Будівельна група “Синергія” на чолі з Ігорем Оверко і надалі допомагатимуть розвивати і підтримувати важливі культурні та освітні проекти, інвестувати у майбутнє, у довготривалі проекти, які допоможуть у становленні свідомої культурної освіченої нації.

Поділитися:
Інші новини
4 Березня 2021
Графік роботи підрозділів Будівельної групи Синергія на 8 Березня
Знайомимо вас з графіком роботи відділу продажів та сервісу Будівельної групи Синергія на 8 Березня. Зберігайте, щоб наша зустріч обов'язково відбулася
#Новини
23 Лютого 2021
Гарно вчився — отримай грошову винагороду від Синергії! Ігор Оверко вже вп'яте привітав школярів-відмінників
20 лютого директор Будівельної групи “Синергія” Ігор Оверко привітав талановитих школярів — учасників мотиваційної програми “Відмінник Синергії”
#Новини
17 Лютого 2021
Директор Будівельної групи Синергія Ігор Оверко про доступну іпотеку в Україні
Коли очікувати дешеві кредити на житло та яким вимогам варто відповідати, аби отримати найкращі умови іпотеки, — експертною думкою поділився з Мінфін директор Будівельної групи “Синергія” Ігор Оверко
#Новини
12 Лютого 2021
Синергія як надійний забудовник піклується про своїх жителів: тут вдень і вночі розчищають доріжки від снігу
Завдяки зусиллям нашої обслуговуючої компанії всі доріжки очищені від снігу, а жителі насолоджуються прогулянками зимовими променадами
#Новини
4 Січня 2021
Будівельна група “Синергія” завершила ремонт палат для хворих на COVID-19 в Ірпінській лікарні
Всього за 3 тижні БГ "Синергія" зробила капітальний ремонт в двох палатах Ірпінської лікарні. І тепер вони готові приймати на лікування хворих з COVID-19
#Новини
30 Грудня 2020
«Пандемія підштовхнула будівельний бізнес до стрімкої діджиталізації», – Ігор Оверко
Події минулого року мотивували будівельні компанії до активного використання онлайн-інструментів. Про це у програмі «Час: Online» на «5 каналі» розповів генеральний директор БГ «Синергія» Ігор Оверко
#Новини
28 Грудня 2020
Як це було: свято Миколая в Синергії
Цього року Святий Миколай завітав до всіх житлових комплексів Синергії з подарунками. Дивіться чарівне відео
#Новини
24 Грудня 2020
Графік роботи Будівельної Групи Синергія на різдвяні та новорічні свята
Повідомляємо графік роботи відділу продажів та відділу сервісу під час різдвяних та новорічних свят
#Новини
Задати питання онлайн
Замовити зворотній дзвінок