#Новини

Останній 9-й будинок проєкту ЖК Синергія 3+ почали утеплювати мінватою

 

Будівельники поспішають підготувати 9-й будинок ЖК Синергія 3+ до холодів. Тут розпочались роботи з утеплення фасаду мінеральною ватою.

 

Для будівництва та оздоблювальних робіт ми використовуємо тільки якісні матеріали. Саме тому, всі будинки проєкту ЖК Синергія 3+ ми утеплюємо мінеральною ватою. Це безпечний матеріал, що має надзвичайно високу вогнетривкість, і може витримувати температуру до +600-700 °C. Тож, будинки з таким утепленням мають більш високий клас пожежної безпеки.

Волокниста структура робить мінеральну вату хорошим шумоізолятором. При покритті фасадів мінеральною ватою, можна вирішити 2 питання одночасно — в будинку буде і тепло, і тихо. 

Мінеральна вата — дихаючий матеріал. Вона сприяє вологообміну і не посилює вимоги до вентиляції будинку. У мінеральній ваті не заводиться цвіль та грибок.

Мешканці ЖК Синергія 3+ можуть не перейматися, що з часом теплоізоляція їхнього будинку погіршиться, адже мінеральна вата зберігає свої властивості до 100 років. 

В інших будинках проекту також активна фаза робіт. Так, в 7 та 8 будинках ЖК Синергія 3+ тривають оздоблювальні роботи в місцях загального користування.

 

Поділитися:
Інші новини
24 Лютого 2021
Підключення води та старт видачі ключів! Одразу дві чудові новини для мешканців 5 і 6 будинків ЖК Синергія 3+
Ми підключили воду в 5 та 6 будинках комплексу. Також, у 6 будинку стартує запис на видачу ключів. Дізнайтесь подробиці.
#Новини
18 Лютого 2021
Комерція в Синергії — це вигідно! Термін окупності від 5,5 років з дохідністю до 20% річних
Комерційні приміщення в Синергії забезпечать вам дохідність до 20% на рік. Дізнайтесь, як вигідно вкласти гроші та примножити власний капітал
#Новини
17 Лютого 2021
Сьогодні в 6-му будинку ЖК Синергія 3+ успішно запустили газ
Спеціалісти Синергії та працівники “Київоблгазу” здійснили тестовий пуск газу в 6-му будинку ЖК Синергія 3+. Незабаром стартує видача ключів від квартир
#Новини
11 Лютого 2021
В 6-му будинку ЖК Синергія 3+ завершили монтаж газових котлів
Хороші новини для майбутніх мешканців 6-го будинку Синергія 3+! Ми завершили монтаж газових котлів і готуємось до пуску газу в квартирах
#Новини
9 Лютого 2021
В 9-му будинку ЖК Синергія 3+ ставимо стильні квартирні двері
Провідний український виробник дверних конструкцій ARTIZ виготовив партію дверей для 9-го будинку ЖК Синергія 3+. Наразі триває їх встановлення в квартирах. 
#Новини
4 Лютого 2021
В ЖК Синергія 3+ відкрилась найбільша в Ірпені студія акробатики та стретчингу від резидентів Cirque du Soleil
Відтепер мешканці мікрорайону Синергія можуть потрапити на тренування зі стретчингу до майстрів спорту і акробатів світового рівня
#Новини
26 Січня 2021
Прокладаємо зовнішнє газопостачання в 7-му будинку ЖК Синергія 3+
Всі мешканці ЖК Синергія 3+ матимуть автономне газопостачання. Наразі ми газифікуємо вже сьомий будинок комплексу
#Новини
25 Січня 2021
Стандарти Синергії в дії. Презентуємо генеральний план благоустрою ЖК Синергія 3+
За Стандартами Синергії, в комплексі буде власний двір-парк, дитячі та спортивні майданчики. Але це ще не все. Дізнайтеся, що заплановано на території ЖК
#Новини
Задати питання онлайн
Замовити зворотній дзвінок