#Новини

Роботи з благоустрою біля 5 черги ЖК Green Side вже розпочалися. Скоро двір-парк буде готовий!

 

БГ Синергія приділяє плануванню дворів не менше уваги, ніж дизайну інтер'єру. Простір навколо вашого нового будинку теж повинен бути бездоганним та продуманим до найменших дрібниць. Стандарти Синергія враховують інтереси кожного мешканця та пропонують сучасні підходи до впорядкування та озеленення прибудинкової території.

 

Роботи вже йдуть повним ходом, а раніше презентований план благоустрою реалізується крок за кроком. Ми приступили до нанесення розмітки біля 5 черги ЖК Green Side: зони для занять спортом, місця для дитячого майданчику, затишні зелені острівці для відпочинку. Лінії з робочих креслень переносяться на розмітку прибудинкової території.

Водночас проводимо висадку дерев та кущів, адже осінь - найкращий час для озеленення простору навколо будинку. ЖК Green Side задумувався як зелена зона міського простору посеред соснового лісу. Незабаром всі роботи з облаштування прибудинкової території будуть виконані, і наші інвестори зможуть оцінити вдалий задум дизайнерів екстер'єру.  

Жити в сучасному зеленому місті поряд зі столицею - що може бути краще? Приєднуйтесь, декілька квартир ще чекають нових власників.

Поділитися:
Інші новини
17 Листопада 2020
Комфортне життя на зеленій стороні. В ЖК Green Side готуються до відкриття нові сервіси
Нещодавно в житловому комплексі Green Side відкрився продуктовий супермаркет. Розповідаємо, що ще відкриється тут незабаром
#Новини
3 Листопада 2020
ЖК Green Side — на теплій стороні! В комплексі поквартирно запустили тепло
Триває процес підведення тепла до квартир мешканців ЖК Green Side — тут встановили теплолічильники та підключають до власної дахової котельні
#Новини
27 Жовтня 2020
Інформація для жителів ЖК Green Side щодо процедури встановлення тарифів на теплову енергію опалювального сезону 2020-2011 рр.
Сьогодні ми зареєстрували звернення про наміри щодо встановлення тарифів на теплову енергію в ЖК Green Side в Ірпінській міській раді
#Новини
7 Жовтня 2020
Життя в ЖК Green Side з кожним днем стає зручнішим — тут відкриваються нові магазини та корисні сервіси
У ЖК Green Side з'являються кафе, магазини, салони та інші корисні сервіси — так ми створюємо зручну інфраструктуру в кроковій доступності.
#Новини
5 Жовтня 2020
Масштабуємо проєкт #синергія_на_спорті! У внутрішньому дворі ЖК Green Side встановили спортивні тренажери
Мешканці ЖК Green Side тепер можуть займатися ранковим воркаутом на сучасних спортивних тренажерах
#Новини
22 Вересня 2020
Відкрийте успішний бізнес в Ірпені разом з Будівельною групою Синергія
Орендуйте комерційні приміщення в найкращих ЖК Ірпеня та отримуйте ремонтні канікули терміном до 3-х місяців для успішного старту вашого бізнесу
#Новини
17 Липня 2020
Перегляд квартир від Будівельної групи Синергія за 60 хвилин — це реально!
Без заторів. Без втрати цілого вихідного дня. Без зламаних планів.
#Новини
6 Липня 2020
З 15.07.2020 підвищення цін на квартири від Будівельної групи Синергія
15 липня ціни на квартири в житлових комплексах Green Side, Синергія 3+ та Синергія Сіті зростають.
#Новини
Задати питання онлайн
Замовити зворотній дзвінок