#Новини

Роботи з благоустрою ЖК Green Side йдуть повним ходом

 

Житло від БГ Синергія вирізняється не лише сучасним плануванням квартир, але і якісно новою концепцією прилеглої території. Наші інвестори отримують житло в новобудовах зі зручними під’їздами, затишними дворами та красивою територією. 

Ми вже розпочали роботи з благоустрою біля 5-ої черги ЖК Green Side. Зовсім скоро пішохідні зони, лавки для мешканців та гостей, плейхаби для батьків з маленькими дітьми, ігрові та спортивні майданчики та затишний двір-парк будуть готові. В таких дворах безпечно та зручно, мешканці з величезним задоволенням проводитимуть тут вільний час. Кращого місця для приємного спілкування з сусідами годі шукати.

Для власників автомобілів облаштовуємо зручну парковку з іншого боку будівель. Стандартами БГ Синергія передбачено гармонійне поєднання інтересів всіх мешканців: з одного боку ніхто не припаркується на вашому газоні, а з іншого ви не будете постійно шукати місце для автомобіля. 

Квартири від БГ Синергія - це новий рівень якості житла в місті, де затишок та гармонія не порушуються проблемами співіснування. Ми про все подбали ще на стадії проектування житла. Приєднуйтесь. Тут варто жити.

Поділитися:
Інші новини
17 Листопада 2020
Комфортне життя на зеленій стороні. В ЖК Green Side готуються до відкриття нові сервіси
Нещодавно в житловому комплексі Green Side відкрився продуктовий супермаркет. Розповідаємо, що ще відкриється тут незабаром
#Новини
3 Листопада 2020
ЖК Green Side — на теплій стороні! В комплексі поквартирно запустили тепло
Триває процес підведення тепла до квартир мешканців ЖК Green Side — тут встановили теплолічильники та підключають до власної дахової котельні
#Новини
27 Жовтня 2020
Інформація для жителів ЖК Green Side щодо процедури встановлення тарифів на теплову енергію опалювального сезону 2020-2011 рр.
Сьогодні ми зареєстрували звернення про наміри щодо встановлення тарифів на теплову енергію в ЖК Green Side в Ірпінській міській раді
#Новини
7 Жовтня 2020
Життя в ЖК Green Side з кожним днем стає зручнішим — тут відкриваються нові магазини та корисні сервіси
У ЖК Green Side з'являються кафе, магазини, салони та інші корисні сервіси — так ми створюємо зручну інфраструктуру в кроковій доступності.
#Новини
5 Жовтня 2020
Масштабуємо проєкт #синергія_на_спорті! У внутрішньому дворі ЖК Green Side встановили спортивні тренажери
Мешканці ЖК Green Side тепер можуть займатися ранковим воркаутом на сучасних спортивних тренажерах
#Новини
22 Вересня 2020
Відкрийте успішний бізнес в Ірпені разом з Будівельною групою Синергія
Орендуйте комерційні приміщення в найкращих ЖК Ірпеня та отримуйте ремонтні канікули терміном до 3-х місяців для успішного старту вашого бізнесу
#Новини
17 Липня 2020
Перегляд квартир від Будівельної групи Синергія за 60 хвилин — це реально!
Без заторів. Без втрати цілого вихідного дня. Без зламаних планів.
#Новини
6 Липня 2020
З 15.07.2020 підвищення цін на квартири від Будівельної групи Синергія
15 липня ціни на квартири в житлових комплексах Green Side, Синергія 3+ та Синергія Сіті зростають.
#Новини
Задати питання онлайн
Замовити зворотній дзвінок