#Новини

В Новий рік — з надійною покрівлею. В 7-й секції ЖК Синергія Сіті завершили поклейку 2-го шару євроруберойду на покрівлі

 

Надійний дах запорука вашого комфортного життя на довгі роки. Саме тому ми використовуємо для покрівельних робіт в Синергія Сіті руберойд бізнес-класу Уніфлекс. 

 

Руберойд це надійний та перевірений часом матеріал, який чудово підходить для плоских дахів багатоповерхових будинків. Його основні переваги:

  • Стійкість до атмосферних впливів і перепадів температури.
  • Термін експлуатації до 25 років.
  • Стійкість до сонячних променів.
  • Чудова звукоізоляція 

Для виготовлення звичайного руберойду використовується спеціальний покрівельний картон, просочений бітумом. Такий матеріал не дуже надійний, і потребує укладання в 5 чи більше шарів. Його слабке місце картонна основа. Якщо верхній шар пошкоджений, волога потрапляє до паперу і руйнує руберойд. Саме тому, для влаштування покрівлі в Синергія Сіті, ми використовуємо високоякісний євроруберойд Уніфлекс, якій відноситься до матеріалів бізнес-класу. 

Уніфлекс призначений для конструкцій з серйозними механічними навантаженнями, наприклад для експлуатованих дахів. Основа матеріалу — поліестер та скловолокно. Вони вкриті щільним шаром бітуму та негорючою захисною посипкою.  Саме тому руберойд Уніфлекс здатний витримувати найсерйозніші навантаження довгі роки.  М'яка покрівля прослужить більше 25 років, витримуючи будь-які механічні дії та захищаючи дах вашого будинку від агресивних впливів зовнішнього середовища.

Перед укладанням рулон руберойду треба розгорнути, і залишити не менше, ніж на 12 годин, для того, щоб він вирівнявся. Укладання покрівлі проводиться методом наплавлення  шару руберойду на дах.

В ЖК Синергія Сіті триває активна фаза підготовки першої черги комплексу до здачі в експлуатацію. Так, в 8-й секції ми завершуємо фасадні роботи на першому поверсі.

 

Поділитися:
Інші новини
24 Лютого 2021
Влаштування газової інфраструктури в 7, 8 та 9 секціях ЖК Синергія Сіті добігає кінця
Завершуємо влаштування газової інфраструктури у секціях, що вже введені в експлуатацію. Дізнайтесь більше про хід робіт.
#Новини
15 Лютого 2021
Ефективна вентиляція для ваших квартир. В 10-й секції ЖК Синергія Сіті триває монтаж вентиляційних блоків
Одночасно зі зведенням цегляної кладки, в 10-й секції ЖК Синергія Сіті монтуємо в приміщеннях вентиляційні блоки
#Новини
12 Лютого 2021
7, 8 та 9 секції ЖК Синергія Сіті отримали поштові адреси
Відділ містобудування та архітектури Ірпінської міської ради відповідним Наказом присвоїв поштові адреси першій черзі ЖК Синергія Сіті 
#Новини
10 Лютого 2021
Прекрасні новини для інвесторів ЖК Синергія Сіті! Першу чергу ЖК введено в експлуатацію!
Вітаємо інвесторів та всіх учасників проєкту Синергія Сіті із введенням в експлуатацію першої черги житлового комплексу!
#Новини
4 Лютого 2021
В 10 та 11 секціях ЖК Синергія Сіті розпочали кладкові роботи на другому поверсі
В 10 та 11 секціях ЖК Синергія Сіті будівельники зводять останній поверх моноліту та приступили до кладкових робіт
#Новини
28 Січня 2021
Завершуємо внутрішні оздоблювальні роботи в 9-й секції ЖК Синергія Сіті
9-та секція ЖК Синергія Сіті готова на 96%. Наразі ми фіналізуємо внутрішні роботи. Дізнайтесь, що саме залишилось зробити
#Новини
18 Січня 2021
В ЖК Синергія Сіті завершили тестування пальового поля для нової 20-ї секції
Наразі ми завершили тестування пальового поля, яке складає основу фундаменту 20-ї секції ЖК Синергія Сіті
#Новини
15 Січня 2021
У 7 та 8-х секціях ЖК Синергія Сіті розпочали прокладання внутрішнього газопостачання
Спеціалісти Синергії ретельно облаштовують газову мережу для безпечного та комфортного користування газом у квартирах ЖК Синергія Сіті
#Новини
Задати питання онлайн
Замовити зворотній дзвінок