#Новини

Будівельна група Синергія — Девелопер року Київського регіону за версією EE Real Estate Awards 2019

 

Престижна міжнародна премія у сфері нерухомості — Eastern Europe Real Estate Awards 2019 — за підтримки URE Club та Europaproperty.com цього року відзначила Будівельну групу Синергія як девелопера року Київського регіону — Developer of the Year. Kyiv region.

 

26 листопада 2019 року в готелі "InterContinental" в м. Київ пройшов міжнародний форум "THE EE REAL ESTATE FORUM" за участю понад 200 представників ринку нерухомості східної Європи з України, Польщі, Туреччини, Грузії, Білорусії, Азербайджану, Грузії та інших країн східної Європи. В рамках форуму організатори заходу URE Club та Europaproperty.com щорічно відзначають досягнення гравців ринку нерухомості премією "EE Real Estate Awards" в 22 номінаціях.

Міжнародне журі у складі експертів, інвесторів, архітекторів, лідерів думок, брокерів, девелоперів відзначило досягнення Будівельної Групи "Синергія" як надійного забудовника в розвитку передмістя столиці — міста Ірпінь, а також успішні кейси компанії в реалізації проєктів житлової та комерційної нерухомості. Річ іде про здані в експлуатацію 2019 року житлові комплекси комфорт-класу ЖК Green Side та ЖК City Park, а також забезпечення високих темпів реалізації новобудови ЖК Синергія 3+.

Для БГ Синергія стояти в одному ряду з топ-забудовниками України в головній номінації — Девелопер року та бути рівними за впізнаваністю і довірою — не тільки приємно, а й відповідально. 

Таке визнання по-справжньому надихає нас на роботу. Ми вдячні нашим клієнтам та організаторам премії за довіру та вибір квартир від надійного забудовника — БГ Синергії.

“З моменту заснування Синергія пройшла шлях від компанії, що продає квадратні метри, до девелопера, який перетворює сучасний житловий простір. Ми і далі будемо багато працювати та розвиватися, щоб створювати житлові квартали Синергії, які закладають основу для нового рівня життя” — прокоментував перемогу директор БГ Синергія Ігор Оверко.

Поділитися:
Інші новини
4 Січня 2021
Будівельна група “Синергія” завершила ремонт палат для хворих на COVID-19 в Ірпінській лікарні
Всього за 3 тижні БГ "Синергія" зробила капітальний ремонт в двох палатах Ірпінської лікарні. І тепер вони готові приймати на лікування хворих з COVID-19
#Новини
30 Грудня 2020
«Пандемія підштовхнула будівельний бізнес до стрімкої діджиталізації», – Ігор Оверко
Події минулого року мотивували будівельні компанії до активного використання онлайн-інструментів. Про це у програмі «Час: Online» на «5 каналі» розповів генеральний директор БГ «Синергія» Ігор Оверко
#Новини
28 Грудня 2020
Як це було: свято Миколая в Синергії
Цього року Святий Миколай завітав до всіх житлових комплексів Синергії з подарунками. Дивіться чарівне відео
#Новини
24 Грудня 2020
Графік роботи Будівельної Групи Синергія на різдвяні та новорічні свята
Повідомляємо графік роботи відділу продажів та відділу сервісу під час різдвяних та новорічних свят
#Новини
24 Грудня 2020
"На ринку залишаться лише сильні компанії, які цінують власну репутацію" — Ігор Оверко в ефірі 5-го каналу
Ігор Оверко в ефірі 5-го каналу розповів про майбутнє ринку нерухомості Київського регіону та подальші плани Будівельної групи Синергія
#Новини
18 Грудня 2020
Будівельна Група “Синергія” знову здобула статус №1 на ринку в премії Вибір року 2020!
За результатами всеукраїнського маркетингового дослідження саме бренд Синергія українські споживачі другий рік поспіль називають найкращим в номінації “Девелоперська компанія року в передмісті Києва”
#Новини
9 Грудня 2020
Будівельна група Синергія продовжує ремонт Ірпінської лікарні: оперативно ремонтуємо палати для хворих на Covid-19
Будівельна група Синергія долучилась до ремонту палат в додатково виділеному крилі Ірпінської лікарні, що прийматиме хворих на Covid-19 в регіоні
#Новини
Задати питання онлайн
Замовити зворотній дзвінок