#Новини

Будівельна група Синергія — Девелопер року Київського регіону за версією EE Real Estate Awards 2019

 

Престижна міжнародна премія у сфері нерухомості — Eastern Europe Real Estate Awards 2019 — за підтримки URE Club та Europaproperty.com цього року відзначила Будівельну групу Синергія як девелопера року Київського регіону — Developer of the Year. Kyiv region.

 

26 листопада 2019 року в готелі "InterContinental" в м. Київ пройшов міжнародний форум "THE EE REAL ESTATE FORUM" за участю понад 200 представників ринку нерухомості східної Європи з України, Польщі, Туреччини, Грузії, Білорусії, Азербайджану, Грузії та інших країн східної Європи. В рамках форуму організатори заходу URE Club та Europaproperty.com щорічно відзначають досягнення гравців ринку нерухомості премією "EE Real Estate Awards" в 22 номінаціях.

Міжнародне журі у складі експертів, інвесторів, архітекторів, лідерів думок, брокерів, девелоперів відзначило досягнення Будівельної Групи "Синергія" як надійного забудовника в розвитку передмістя столиці — міста Ірпінь, а також успішні кейси компанії в реалізації проєктів житлової та комерційної нерухомості. Річ іде про здані в експлуатацію 2019 року житлові комплекси комфорт-класу ЖК Green Side та ЖК City Park, а також забезпечення високих темпів реалізації новобудови ЖК Синергія 3+.

Для БГ Синергія стояти в одному ряду з топ-забудовниками України в головній номінації — Девелопер року та бути рівними за впізнаваністю і довірою — не тільки приємно, а й відповідально. 

Таке визнання по-справжньому надихає нас на роботу. Ми вдячні нашим клієнтам та організаторам премії за довіру та вибір квартир від надійного забудовника — БГ Синергії.

“З моменту заснування Синергія пройшла шлях від компанії, що продає квадратні метри, до девелопера, який перетворює сучасний житловий простір. Ми і далі будемо багато працювати та розвиватися, щоб створювати житлові квартали Синергії, які закладають основу для нового рівня життя” — прокоментував перемогу директор БГ Синергія Ігор Оверко.

Поділитися:
Інші новини
6 Травня 2021
Синергія.Бізнес: запускаємо бізнес з оренди й продажу велосипедів та електротранспорту
Сьогодні ми розберемо, як запустити прибутковий бізнес на прокаті та продажу велосипедів та персонального електротранспорту.
#Новини
30 Квітня 2021
Графік роботи підрозділів Будівельної групи Синергія на великодні та травневі свята
Інформуємо про графік роботи структурних підрозділів Будівельної групи Синергія на великодні та травневі свята, аби наша зустріч обов’язково відбулась!
#Новини
8 Квітня 2021
Доступна іпотека 7%: розбираємось в нюансах державної програми
Придбати власне житло в Синергії в іпотеку під 7%: як це зробити і що для цього потрібно, розповімо в нашому матеріалі
#Новини
6 Квітня 2021
Всім покупцям — безкоштовний трансфер до відділу продажів!
На час обмежень у роботі громадського транспорту в Києві компенсуємо витрати на таксі нашим клієнтам.
#Новини
25 Березня 2021
Як відкрити прибутковий коворкінг? Робочі бізнес-ідеї.
В новій рубриці “Синергія. Бізнес” розповідаємо, що потрібно, аби запустити прибутковий коворкінг
#Новини
24 Березня 2021
Директор Будівельної групи “Синергія” Ігор Оверко в ТОП 100 найвпливовіших людей Київщини у 2020 році
Ігоря Оверка визнано одним з найавторитетніших управлінців столичного регіону в щорічному рейтингу ТОП 100 впливових людей Київщини
#Новини
17 Березня 2021
Смачно, весело та драйвово! Як в Синергії Масницю святкували!
Два дні на подвір’ях Синергії весело святкували Масницю! Дивіться святковий відеозвіт
#Новини
16 Березня 2021
Шукаємо земельні ділянки для нових проєктів!
Будівельна група "Синергія" шукає земельні ділянки для реалізації нових проектів в Ірпені та Києві
#Новини
Задати питання онлайн
Замовити зворотній дзвінок