#Новини

Будівельна група Синергія — лідер за кількістю зданих в експлуатацію квартир, ЛУН

 

Будівельна група Синергія посіла друге місце у рейтингу забудовників, які здали в експлуатацію найбільше квартир за період 2019-2020 рр. Що вчергове підтверджує надійність забудовника та лідерство на ринку. 

 

За даними, які оприлюднив найбільший портал про новобудови ЛУН, Будівельна група Синергія за 2019-2020 рр. здала в експлуатацію 1416 квартир. Це один з найбільших показників серед будівельних компаній Київського регіону. 

“Темпи здачі в експлуатацію — один із найважливіших показників надійності забудовника”, — зазначив Андрій Міма, директор з розвитку ЛУН.

Ми з ним погоджуємось. Адже саме кількість закінчених будівництв та зданих об’єктів формує репутацію та надійність забудовника.

«Синергія в черговий раз підтверджує найвищі позиції в галузі та статус надійного забудовника. Стале фінансове становище, довіра банків, наявність власних стандартів дозволяють нам не тільки досягати високої швидкості будівництва і здачі своїх об'єктів, а й оперативно адаптуватися під нові реалії ринку в умовах пандемії. Ми продовжували роботу на своїх об'єктах під час карантину, вводили в експлуатацію свої будинки. Саме ці переваги були високо відзначені в рейтингу. Ми і далі будемо будувати якісне житло, дотримуючись високої дисципліни здачі об'єктів в експлуатацію", — прокоментував Ігор Оверко, директор Будівельної групи Синергія.

 

Поділитися:
Інші новини
4 Січня 2021
Будівельна група “Синергія” завершила ремонт палат для хворих на COVID-19 в Ірпінській лікарні
Всього за 3 тижні БГ "Синергія" зробила капітальний ремонт в двох палатах Ірпінської лікарні. І тепер вони готові приймати на лікування хворих з COVID-19
#Новини
30 Грудня 2020
«Пандемія підштовхнула будівельний бізнес до стрімкої діджиталізації», – Ігор Оверко
Події минулого року мотивували будівельні компанії до активного використання онлайн-інструментів. Про це у програмі «Час: Online» на «5 каналі» розповів генеральний директор БГ «Синергія» Ігор Оверко
#Новини
28 Грудня 2020
Як це було: свято Миколая в Синергії
Цього року Святий Миколай завітав до всіх житлових комплексів Синергії з подарунками. Дивіться чарівне відео
#Новини
24 Грудня 2020
Графік роботи Будівельної Групи Синергія на різдвяні та новорічні свята
Повідомляємо графік роботи відділу продажів та відділу сервісу під час різдвяних та новорічних свят
#Новини
24 Грудня 2020
"На ринку залишаться лише сильні компанії, які цінують власну репутацію" — Ігор Оверко в ефірі 5-го каналу
Ігор Оверко в ефірі 5-го каналу розповів про майбутнє ринку нерухомості Київського регіону та подальші плани Будівельної групи Синергія
#Новини
18 Грудня 2020
Будівельна Група “Синергія” знову здобула статус №1 на ринку в премії Вибір року 2020!
За результатами всеукраїнського маркетингового дослідження саме бренд Синергія українські споживачі другий рік поспіль називають найкращим в номінації “Девелоперська компанія року в передмісті Києва”
#Новини
9 Грудня 2020
Будівельна група Синергія продовжує ремонт Ірпінської лікарні: оперативно ремонтуємо палати для хворих на Covid-19
Будівельна група Синергія долучилась до ремонту палат в додатково виділеному крилі Ірпінської лікарні, що прийматиме хворих на Covid-19 в регіоні
#Новини
Задати питання онлайн
Замовити зворотній дзвінок