#Новини

Будівельна група “Синергія” завершила ремонт палат для хворих на COVID-19 в Ірпінській лікарні

 

Всього за 3 тижні Будівельна група "Синергія" зробила капітальний ремонт в двох палатах Ірпінської лікарні, які перебували в аварійному стані. І тепер вони готові приймати на лікування хворих з COVID-19.Директор Будівельної групи “Синергія” Ігор Оверко нещодавно перехворів на коронавірус, тому чудово розуміє, наскільки серйозною є ситуація з захворюваністю в Україні. 

Тому, коли Ірпінська міська рада звернулась до небайдужих бізнесменів регіону з проханням відновити крило лікарні, додатково виділене для хворих на COVID-19, “Синергія” одразу згодилась допомогти. 

“Сьогодні є гостра потреба в додаткових місцях для хворих, жителів нашого рідного регіону. Тому важливо, щоб нові палати інфекційного відділення змогли приймати людей якнайшвидше” – зазначив Ігор Оверко.

Палати потребували комплексної модернізації, тож спеціалісти “Синергії” замінили стару проводку на нову та встановили енергозберігаючі вікна та двері Rehau замість старих, що стояли в палатах ще з радянських часів. Також, вони оздобили сучасною плиткою та встановили нові умивальники в санітарних зонах, замінили підлогу, влаштували загальне і точкове освітлення, а також поштукатурили та пофарбували стелю та стіни палати в приємні кольори. 

Оновлені палати не тільки затишні, але й значно краще пристосовані для лікування саме хворих з коронавірусом, адже під час ремонту в них завели виходи під кисень. 

Зараз ремонт в палатах повністю завершений, і вже незабаром в них зможуть лікуватися мешканці усього Приірпіння.

Раніше, навесні 2020, “Синергія” допомогла в короткі строки підготувати інфекційне відділення Ірпінської міської лікарні для лікування пацієнтів з COVID-19.

 

Поділитися:
Інші новини
23 Лютого 2021
Гарно вчився — отримай грошову винагороду від Синергії! Ігор Оверко вже вп'яте привітав школярів-відмінників
20 лютого директор Будівельної групи “Синергія” Ігор Оверко привітав талановитих школярів — учасників мотиваційної програми “Відмінник Синергії”
#Новини
17 Лютого 2021
Директор Будівельної групи Синергія Ігор Оверко про доступну іпотеку в Україні
Коли очікувати дешеві кредити на житло та яким вимогам варто відповідати, аби отримати найкращі умови іпотеки, — експертною думкою поділився з Мінфін директор Будівельної групи “Синергія” Ігор Оверко
#Новини
12 Лютого 2021
Синергія як надійний забудовник піклується про своїх жителів: тут вдень і вночі розчищають доріжки від снігу
Завдяки зусиллям нашої обслуговуючої компанії всі доріжки очищені від снігу, а жителі насолоджуються прогулянками зимовими променадами
#Новини
30 Грудня 2020
«Пандемія підштовхнула будівельний бізнес до стрімкої діджиталізації», – Ігор Оверко
Події минулого року мотивували будівельні компанії до активного використання онлайн-інструментів. Про це у програмі «Час: Online» на «5 каналі» розповів генеральний директор БГ «Синергія» Ігор Оверко
#Новини
28 Грудня 2020
Як це було: свято Миколая в Синергії
Цього року Святий Миколай завітав до всіх житлових комплексів Синергії з подарунками. Дивіться чарівне відео
#Новини
24 Грудня 2020
Графік роботи Будівельної Групи Синергія на різдвяні та новорічні свята
Повідомляємо графік роботи відділу продажів та відділу сервісу під час різдвяних та новорічних свят
#Новини
24 Грудня 2020
"На ринку залишаться лише сильні компанії, які цінують власну репутацію" — Ігор Оверко в ефірі 5-го каналу
Ігор Оверко в ефірі 5-го каналу розповів про майбутнє ринку нерухомості Київського регіону та подальші плани Будівельної групи Синергія
#Новини
18 Грудня 2020
Будівельна Група “Синергія” знову здобула статус №1 на ринку в премії Вибір року 2020!
За результатами всеукраїнського маркетингового дослідження саме бренд Синергія українські споживачі другий рік поспіль називають найкращим в номінації “Девелоперська компанія року в передмісті Києва”
#Новини
Задати питання онлайн
Замовити зворотній дзвінок