#Новини

БГ “Синергія” - краща Регіональна будівельна компанія за версією IBuild-2018

Будівельна група “Синергія” отримала престижне звання “Регіональної будівельної компанії року” за версією головної Всеукраїнської будівельної премії - IBUILD 2018. Офіційна церемонія нагородження премії відбулася 16 листопада 2018 року в КВЦ “Парковий”.

IBUILD - ключова профільна премія, яка щорічно проводиться Конфедерацією будівельників України та відзначає кращі компанії в сфері девелопменту та будівництва, проекти та фахівців галузі. Переможців визначають за допомогою відкритого онлайн голосування і голосування Експертної ради в трьох категоріях: персональна премія «Кращий серед рівних», корпоративна премія досягнень «Вимір успіху» та премія блискавичних досягнень «Відкриття року».

Номінація «Регіональна будівельна компанія року» - ключова в категорії «Відкриття року», яка відзначає компанії, що впроваджують новітні технології, показали позитивну динаміку зростання та мають високий потенціал для подальшого розвитку.

Ми пишаємося тим, що досягнення Будівельної групи Синергія відзначили почесною премією. Успіх Будівельної групи Синергія - це дотримання високих стандартів будівництва, впровадження інноваційних рішень та роботи потужної команди професіоналів.

Особлива вдячність нашим покупцям, тим, хто щодня обирає Синергію, бо вірить, що саме ми можемо створити для них домівку - місце для безпечного, комфортного та екологічного життя.

Впевнений, що попереду в нас нові висоти та здобутки!” - коментує Ігор Оверко, директор БГ “Синергія”.

Інші новини
20 Березня 2019
Ірпінь - місто для життя!
Якщо Ви були в Ірпені років 5-10 тому або не були взагалі - пропонуємо Вам віртуальну екскурсію містом.
#Новини
29 Грудня 2018
Програма “Відмінник Синергії” - нагородження школярів
В рамках програми “Відмінник Синергії” ми відзначили школярів, що стали відмінниками за результатами першого семестру.
#Новини
26 Грудня 2018
#комунікації: запущений газ на газорегуляторний пункт
Запущено газ на газорегуляторний пункт на території житлового комплексу "Синергія 2+" за постійною схемою газопостачання.
#Новини
17 Грудня 2018
Новорічна ілюмінація створює святковий затишок
Напередодні новорічних свят #люди_синергії перетворили двір-парк Синергії 3 на справжню зимову казку!
#Новини
14 Грудня 2018
Трансформаторна підстанція на території ЖК Синергія 3 вже працює
З метою ефективного розподілу електричної енергії на території ЖК “Синергія 3” була запущена трансформаторна підстанція.
#Новини
12 Листопада 2018
Інженерна інфраструктура ЖК: запуск ліфтів Euroformat
В ЖК "Синергія 2+" були встановлені ліфти бренду Euroformat з підвищеною вантажопідйомністю, об'ємними габаритами та швидкістю підйому/спуску.
#Новини
8 Листопада 2018
Сертифікати готовності до експлуатації будинків отримані
Інспекція Державного архітектурно-будівельного контролю засвідчила готовність завершеного будівництва 8 та 9 будинків ЖК “Синергія 2+”.
#Новини
10 Жовтня 2018
БГ “Синергія” вступила в Конфедерацію будівельників України.
З метою сприяти розвитку міжнародних стандартів на ринку нерухомості України, БГ “Синергія” вступила в Конфедерацію будівельників України.
#Новини
Задати питання онлайн
Замовити зворотній дзвінок