#Новини

Будівельна група Синергія - відкритий до інвесторів забудовник

 

 

Директор БГ Синергія Ігор Оверко надає перевагу живому спілкуванню з інвесторами: це найкращий формат партнерських стосунків

 

Майбутні власники квартир спершу стають інвесторами будівельних компаній. Вони вкладають гроші, та хочуть тримати руку на пульсі робіт на всіх етапах будівництва. Найкраще отримувати правдиву інформацію з перших уст. Це стало поштовхом для нас створити відкритий формат спілкування з інвесторами.

22 березня директор БГ Синергія зустрівся з ініціативною групою інвесторів ЖК “Green Side” та відповів на питання: про терміни здачі в експлуатацію; охорону житлового комплексу; майбутню інфраструктуру та перспективи забудови лісу навколо ЖК Green Side. Інвестори отримали вичерпну інформацію про канали комунікацій БГ Синергія для розв'язання майбутніх питань.

27 березня відбулася зустріч Ігоря Оверка з інвесторами ЖК “Синергія 2+” в форматі питання-відповіді. Людей цікавили питання пуску газу, виконання техумов по приєднанню до електромереж, водопостачання та облаштування прибудинкової території.

5 квітня Ігор Оверко зустрічався з інвесторами ЖК “Синергія 2+” та мешканцями сусіднього ЖК “Затишний”. Предметом обговорення стала дорога загального користування між сусідами. Директор БГ Синергія ознайомив присутніх з офіційними документами щодо статусу вказаної території та висловив відкритість до подальшого діалогу.

7 квітня інвестори ЖК “Синергія 3+” прийшли побачити будівництво майбутніх квартир та познайомилися з працівниками відділу сервісу, отримали відповіді на свої запитання та інформацію щодо найближчих перспектив.

Такі зустрічі будуть проходити й надалі. Адже питання виникають постійно, а інвестори хочуть отримувати інформацію вчасно. Це приклад здорових партнерських відносин між майбутніми власниками квартир та забудовником.

 

 

 

Поділитися:
Інші новини
8 Квітня 2021
Доступна іпотека 7%: розбираємось в нюансах державної програми
Придбати власне житло в Синергії в іпотеку під 7%: як це зробити і що для цього потрібно, розповімо в нашому матеріалі
#Новини
6 Квітня 2021
Всім покупцям — безкоштовний трансфер до відділу продажів!
На час обмежень у роботі громадського транспорту в Києві компенсуємо витрати на таксі нашим клієнтам.
#Новини
25 Березня 2021
Як відкрити прибутковий коворкінг? Робочі бізнес-ідеї.
В новій рубриці “Синергія. Бізнес” розповідаємо, що потрібно, аби запустити прибутковий коворкінг
#Новини
24 Березня 2021
Директор Будівельної групи “Синергія” Ігор Оверко в ТОП 100 найвпливовіших людей Київщини у 2020 році
Ігоря Оверка визнано одним з найавторитетніших управлінців столичного регіону в щорічному рейтингу ТОП 100 впливових людей Київщини
#Новини
17 Березня 2021
Смачно, весело та драйвово! Як в Синергії Масницю святкували!
Два дні на подвір’ях Синергії весело святкували Масницю! Дивіться святковий відеозвіт
#Новини
16 Березня 2021
Шукаємо земельні ділянки для нових проєктів!
Будівельна група "Синергія" шукає земельні ділянки для реалізації нових проектів в Ірпені та Києві
#Новини
4 Березня 2021
Графік роботи підрозділів Будівельної групи Синергія на 8 Березня
Знайомимо вас з графіком роботи відділу продажів та сервісу Будівельної групи Синергія на 8 Березня. Зберігайте, щоб наша зустріч обов'язково відбулася
#Новини
23 Лютого 2021
Гарно вчився — отримай грошову винагороду від Синергії! Ігор Оверко вже вп'яте привітав школярів-відмінників
20 лютого директор Будівельної групи “Синергія” Ігор Оверко привітав талановитих школярів — учасників мотиваційної програми “Відмінник Синергії”
#Новини
Задати питання онлайн
Замовити зворотній дзвінок