#Новини

Простір для відпочинку: розповідаємо, як ми створювали лоджії в ЖК Синергія Сіті

 

Проєктуючи ЖК Синергія Сіті, ми з цікавістю вивчали ставлення сучасних людей до балконів та лоджій. Якщо раніше їх часто використовували для господарських функцій — сушили білизну чи зберігали непотрібні речі — то зараз відбувається народження нових запитів, навіщо потрібна лоджія.

 

Сама назва слова “лоджія” має італійське походження. Слово “loggia” в перекладі означає “альтанка”. Спочатку в італійській архітектурі це була невелика красива річна прибудова на даху, призначена для відпочинку та прикрашена різними орнаментами. Згодом дана конструкція стала розташовуватися всередині будинку, не виступаючи за його периметр. Вона завжди має дах та бічні стіни. 

Зараз ми повертаємось для первісного призначення лоджії. Адже для сучасних людей, особливо молоді, лоджія — це місце відпочинку, де можна випити кави або вино з видом на світанок або захід сонця чи почитати книгу. Про це багато хто мріє, і от в ЖК Синергія Сіті це стає мастхевом в кожній квартирі.

Цікаво, що сучасні реалії теж впливають на переосмислення свого житлового простору. Цього року через карантин та пов’язану з ним потребу в розширенні індивідуального простору — люди почали перетворювати балкони та лоджії на простір за інтересами: облаштовують спортивний куточок для тренувань, майстерню для хобі або кабінет для дистанційної роботи.

До слова, у 8-й секції сучасного міста Синергія Сіті ми якраз завершили облаштування стильних поручней на лоджіях. Тож, заїхавши в свою нову квартиру, ви одразу зможете скористатися перевагами наявності цього невеликого, проте важливого атрибуту комфортного життя. Чекаємо, як тут з'явиться столик із квітами та запаляться свічки ввечері.

 

Поділитися:
Інші новини
1 Грудня 2020
Встановлюємо дизайнерські вхідні двері в 7-ій та 9-ій секціях ЖК Синергія Сіті
Продовжуємо монтаж квартирних дверей, розроблених українською компанією ARTIZ за нашим дизайн-проєктом
#Новини
26 Листопада 2020
Втілюємо в життя дизайнерські вхідні групи у 8-й секції ЖК Синергія Сіті
Ретельно дотримуючись проєкту, втілюємо в життя дизайнерські вхідні групи у 8-й секції ЖК Синергія Сіті
#Новини
26 Листопада 2020
Комфортне та престижне: розповідаємо, що таке житло бізнес-класу на прикладі ЖК Синергія Сіті
Розглянемо основні критерії, які дозволяють віднести проєкт до бізнес-класу на прикладі нашого ЖК Синергія Сіті
#Новини
11 Листопада 2020
Натхненні природою. Зустрічайте рендери вхідних груп ЖК Синергія Сіті
Ми дотримуємось стандартів бізнес-класу в кожній деталі. Погляньте на свіжі рендери вхідних груп ЖК Синергія Сіті і переконайтесь в цьому на власні очі. 
#Новини
10 Листопада 2020
Зміни у графіку роботи відділу продажів Будівельної групи Синергія
Відділ продажів починає працювати за зимовим графіком. Повідомляємо нові робочі години.
#Новини
6 Листопада 2020
Блискавичний захист! В 7 и 8 секціях Синергія Сіті встановлюємо захист від блискавки
Надійний блискавичник — обов’язковий компонент сучасної житлової будови. Саме таку систему захисту від блискавки монтуємо в ЖК Синергія Сіті
#Новини
2 Листопада 2020
Мешканці ЖК Синергія Сіті матимуть в квартирах дизайнерські вхідні двері
Ми вже отримали першу партію квартирних дверей, дизайн яких розроблений ексклюзивно для ЖК Синергія Сіті. І приступили до їх установки в 8-й секції комплексу
#Новини
Задати питання онлайн
Замовити зворотній дзвінок