#Новини

У 1-6 секціях ЖК Синергія 3+ завершили монтаж блискавкозахисту

 

Щоб попередити загрозу удару блискавки та звести до мінімуму наслідки її впливу на комплекс, ми встановили в Синергія 3+ професійну систему блискавкозахисту та заземлення. 

 

Блискавка — природне явище, яке, на жаль, неможливо контролювати. Але за допомогою системи захисту від блискавки можна убезпечити будинок від пожежі та руйнувань. Блискавкозахист (блискавичник) — професійна система, яка повністю захищає будинок від наслідків прямого ураження.

 Система блискавкозахисту складається з трьох основних елементів:

  • Блискавкоприймача. Його головне призначення — приймати на себе пряме влучення блискавки.
  • Струмовідводу, який з'єднує блискавкоприймач із заземлювачем. При влученні блискавки в захищений об’єкт, струм буде безперешкодно розтікатись кількома шляхами до заземлювачів,  не завдаючи шкоди покрівлі та фасаду будівлі.
  • Заземлювача, який відводить струм у землю.

Для створення системи блискавкозахисту необхідний попередній розрахунок та проєкт. Також, вибір категорії блискавкозахисту залежить від параметрів самого будинку. В Синергія 3+ встановлюють надійну систему блискавкозахисту для багатоповерхових будівель. 

Встановлення блискавичнику відбувається згідно нормам ДСТУ. Тож, майбутні мешканці можуть бути спокійні — система такого рівня на 100% захищає будинок від ураження блискавкою і будь-яких ушкоджень протягом більше ніж 30 років, не потребуючи заміни чи оновлення.

Одночасно з фінальними будівельними роботами в перших шести секціях активно розвивається інфраструктура для комфортного життя майбутніх мешканців.

Поділитися:
Інші новини
24 Лютого 2021
Підключення води та старт видачі ключів! Одразу дві чудові новини для мешканців 5 і 6 будинків ЖК Синергія 3+
Ми підключили воду в 5 та 6 будинках комплексу. Також, у 6 будинку стартує запис на видачу ключів. Дізнайтесь подробиці.
#Новини
18 Лютого 2021
Комерція в Синергії — це вигідно! Термін окупності від 5,5 років з дохідністю до 20% річних
Комерційні приміщення в Синергії забезпечать вам дохідність до 20% на рік. Дізнайтесь, як вигідно вкласти гроші та примножити власний капітал
#Новини
17 Лютого 2021
Сьогодні в 6-му будинку ЖК Синергія 3+ успішно запустили газ
Спеціалісти Синергії та працівники “Київоблгазу” здійснили тестовий пуск газу в 6-му будинку ЖК Синергія 3+. Незабаром стартує видача ключів від квартир
#Новини
11 Лютого 2021
В 6-му будинку ЖК Синергія 3+ завершили монтаж газових котлів
Хороші новини для майбутніх мешканців 6-го будинку Синергія 3+! Ми завершили монтаж газових котлів і готуємось до пуску газу в квартирах
#Новини
9 Лютого 2021
В 9-му будинку ЖК Синергія 3+ ставимо стильні квартирні двері
Провідний український виробник дверних конструкцій ARTIZ виготовив партію дверей для 9-го будинку ЖК Синергія 3+. Наразі триває їх встановлення в квартирах. 
#Новини
4 Лютого 2021
В ЖК Синергія 3+ відкрилась найбільша в Ірпені студія акробатики та стретчингу від резидентів Cirque du Soleil
Відтепер мешканці мікрорайону Синергія можуть потрапити на тренування зі стретчингу до майстрів спорту і акробатів світового рівня
#Новини
26 Січня 2021
Прокладаємо зовнішнє газопостачання в 7-му будинку ЖК Синергія 3+
Всі мешканці ЖК Синергія 3+ матимуть автономне газопостачання. Наразі ми газифікуємо вже сьомий будинок комплексу
#Новини
25 Січня 2021
Стандарти Синергії в дії. Презентуємо генеральний план благоустрою ЖК Синергія 3+
За Стандартами Синергії, в комплексі буде власний двір-парк, дитячі та спортивні майданчики. Але це ще не все. Дізнайтеся, що заплановано на території ЖК
#Новини
Задати питання онлайн
Замовити зворотній дзвінок