#Новини

У 1-6 секціях ЖК Синергія 3+ завершили монтаж блискавкозахисту

 

Щоб попередити загрозу удару блискавки та звести до мінімуму наслідки її впливу на комплекс, ми встановили в Синергія 3+ професійну систему блискавкозахисту та заземлення. 

 

Блискавка — природне явище, яке, на жаль, неможливо контролювати. Але за допомогою системи захисту від блискавки можна убезпечити будинок від пожежі та руйнувань. Блискавкозахист (блискавичник) — професійна система, яка повністю захищає будинок від наслідків прямого ураження.

 Система блискавкозахисту складається з трьох основних елементів:

  • Блискавкоприймача. Його головне призначення — приймати на себе пряме влучення блискавки.
  • Струмовідводу, який з'єднує блискавкоприймач із заземлювачем. При влученні блискавки в захищений об’єкт, струм буде безперешкодно розтікатись кількома шляхами до заземлювачів,  не завдаючи шкоди покрівлі та фасаду будівлі.
  • Заземлювача, який відводить струм у землю.

Для створення системи блискавкозахисту необхідний попередній розрахунок та проєкт. Також, вибір категорії блискавкозахисту залежить від параметрів самого будинку. В Синергія 3+ встановлюють надійну систему блискавкозахисту для багатоповерхових будівель. 

Встановлення блискавичнику відбувається згідно нормам ДСТУ. Тож, майбутні мешканці можуть бути спокійні — система такого рівня на 100% захищає будинок від ураження блискавкою і будь-яких ушкоджень протягом більше ніж 30 років, не потребуючи заміни чи оновлення.

Одночасно з фінальними будівельними роботами в перших шести секціях активно розвивається інфраструктура для комфортного життя майбутніх мешканців.

Поділитися:
Інші новини
4 Травня 2021
Синергія створює радісні традиції — разом з мешканцями прикрасили Великоднє дерево!
Напередодні Великодня мешканці Синергії власноруч прикрасили Великоднє дерево на своєму подвір’ї!
#Новини
30 Квітня 2021
7, 8 та 9 будинки ЖК Синергія 3+ отримали поштові адреси
Відділ містобудування та архітектури Ірпінської міської ради відповідним Наказом присвоїв поштові адреси четвертій черзі ЖК Синергія 3+
#Новини
29 Квітня 2021
7, 8 та 9 будинки ЖК Синергія 3+ введено в експлуатацію!
Маємо для вас чудові новини! Остання 4-та черга ЖК Синергія 3+, а це 7, 8 та 9 будинки, введена в експлуатацію — і відтепер комплекс повністю зданий. 
#Новини
28 Квітня 2021
Благоустрій в ЖК Синергія 3+ триває! Викладаємо бруківкою тротуари вздовж 4 черги комплексу
Ми прагнемо перетворити ЖК Синергія 3+ на справжню оазу затишку і комфорту. І тому ретельно втілюємо в життя генеральний план благоустрою
#Новини
19 Квітня 2021
В двір-парку Синергія 3+ висадили алею з рідкісної черемхи Amber Beauty
Ми турбуємось про затишок наших мешканців, саме тому створюємо у двір-парках яскраві композиції з дорослих дерев та вічнозелених рослин.
#Новини
16 Квітня 2021
В ЖК Синергія 3+ тривають роботи з благоустрою внутрішньго двору
Наші спеціалісти продовжують благоустрій території комплексу. Вчора вони заасфальтували під’їзд до будинків. Дивіться відео-звіт з будмайданчику.
#Новини
13 Квітня 2021
Бажаєте кави? В ЖК City Park продовжують відкриватися заклади для комфортного життя мешканців комплексу
Перший поверх комплексу заповнюється новими резидентами. Дізнайтесь, які сервіси відкрились в ЖК цієї весни.
#Новини
13 Квітня 2021
Німецька якість для вашого затишку. Монтуємо надійні газові котли Bosch у 8-му будинку ЖК Синергія 3+
Газова мережа будинку майже завершена. Останній етап у її влаштуванні — це поквартирний монтаж настінних газових котлів відомого бренду Bosch. 
#Новини
Задати питання онлайн
Замовити зворотній дзвінок