#Новини

В двір-парку Синергія 3+ висадили алею з рідкісної черемхи Amber Beauty

 

Ми турбуємось про затишок наших мешканців, саме тому створюємо у двір-парках яскраві композиції з дорослих дерев та вічнозелених рослин. Дізнайтесь, що саме ми висадили на першому променаді в Синергія 3+ 

 

Внутрішні подвір’я ЖК Синергія 3+ стануть справжньою оазою затишку та комфорту. Кожен наш комплекс має унікальний ландшафтний дизайн, що враховує особливості рельєфу та забудови. Також ми ретельно вивчаємо потреби мешканців і продумуємо всі можливі сценарії використання двір-парків. Саме тому, тут запроєктовані дитячі та спортивні майданчики, простори для відпочинку та зелені променади. Один з таких променадів ми й облаштували цими вихідними.

По дорозі додому, мешканців комплексу зустрічатиме алея з черемхи маака цінного сорту Amber Beauty. Пишні зелені крони з духмяними білими квітами створять особливу атмосферу затишку. Ми висаджуємо в наших комплексах тільки дорослі великі дерева. Жителі не будуть чекати, доки вони виростуть, а одразу насолоджуватимуться красою зеленого подвір’я. Навколо черемхи ми зробили зелене обрамлення з кущів ялівцю козацького Blue Sparkle. Ця вічнозелена рослина виглядає живописно, адже має хвою незвичного зеленувато-блакитного кольору. Проте ялівець не тільки красивий, але й багатий на корисні для здоров’я фітонциди.

Для того, аби рослини почували себе комфортно та тішили мешканців соковитим зеленим листям, ми встановили на клумбах системи автоматичного поливу. 

Це тільки початок ландшафтних робіт. Ми невпинно працюємо над тим, аби ви з гордістю називали Синергія 3+ своїм Домом. 

 

Поділитися:
Інші новини
30 Квітня 2021
7, 8 та 9 будинки ЖК Синергія 3+ отримали поштові адреси
Відділ містобудування та архітектури Ірпінської міської ради відповідним Наказом присвоїв поштові адреси четвертій черзі ЖК Синергія 3+
#Новини
29 Квітня 2021
7, 8 та 9 будинки ЖК Синергія 3+ введено в експлуатацію!
Маємо для вас чудові новини! Остання 4-та черга ЖК Синергія 3+, а це 7, 8 та 9 будинки, введена в експлуатацію — і відтепер комплекс повністю зданий. 
#Новини
28 Квітня 2021
Благоустрій в ЖК Синергія 3+ триває! Викладаємо бруківкою тротуари вздовж 4 черги комплексу
Ми прагнемо перетворити ЖК Синергія 3+ на справжню оазу затишку і комфорту. І тому ретельно втілюємо в життя генеральний план благоустрою
#Новини
16 Квітня 2021
В ЖК Синергія 3+ тривають роботи з благоустрою внутрішньго двору
Наші спеціалісти продовжують благоустрій території комплексу. Вчора вони заасфальтували під’їзд до будинків. Дивіться відео-звіт з будмайданчику.
#Новини
13 Квітня 2021
Бажаєте кави? В ЖК City Park продовжують відкриватися заклади для комфортного життя мешканців комплексу
Перший поверх комплексу заповнюється новими резидентами. Дізнайтесь, які сервіси відкрились в ЖК цієї весни.
#Новини
13 Квітня 2021
Німецька якість для вашого затишку. Монтуємо надійні газові котли Bosch у 8-му будинку ЖК Синергія 3+
Газова мережа будинку майже завершена. Останній етап у її влаштуванні — це поквартирний монтаж настінних газових котлів відомого бренду Bosch. 
#Новини
12 Квітня 2021
Робимо дизайнерський ремонт навіть у коридорах! В 9-му будинку ЖК Синергія 3+ фарбують місця загального користування
Ми прагнемо, аби наші житлові комплекси виглядали гармонійно і ззовні, і зсередини. Саме тому, робимо ремонт в місцях загального користування за окремим дизайн-проєктом. 
#Новини
Задати питання онлайн
Замовити зворотній дзвінок