#Новини

В Ірпені заклали фундамент нової школи, яку зводить Будівельна група Синергія

 

Будівельна група Синергія зводить нову школу площею 10 тисяч квадратних метрів в Ірпені. В ній навчатимуть 1300 юних ірпенчан. 

 

Будівельний майданчик нової школи розташований по вулиці Достоєвського та пров. Озерний в Ірпені. Сьогодні, 5 червня, тут завершили останній важливий етап фундаментних робіт — влаштували фундаментну плиту. На конструкцію товщиною 500 мм пішло 496 кубометрів бетону. Відтак надійна основа школи готова.

Зведення нової школи в Ірпені на 10 тисяч квадратних метрів — це історичне питання для міста та для нас, як будівельної компанії. В проєкті ми врахували успішний світовий досвід та сучасні вимоги до навчання. Класи будуть оснащені необхідними меблями для занять та комп'ютерною технікою. З комфортом по школі зможуть переміщатися маломобільні діти. Також ми створимо умови для занять спортом та творчістю” — зазначив директор БГ Синергія Ігор Оверко.

Нагадаємо, у вересні 2019 року ми розпочали будівництво загальноосвітньої школи I-III ступенів “Синергія" в Ірпені. Ми включили цей важливий освітній заклад в програму розвитку інфраструктури міста та житлового комплексу «Синергія Сіті». Школа розрахована на 1300 місць.

У триповерховій будівлі будуть розташовані навчальні класи, зони відпочинку, велика і світла їдальня, спортивні зали і зали для проведення заходів з хорошою акустикою. Особливістю школи стане власний басейн, спеціалізовані класи з обладнанням для експериментів та майстерні. Зелена територія навколо школи буде облаштована футбольним полем, майданчиком для волейболу та ігровими зонами.

 

Поділитися:
Інші новини
30 Вересня 2020
9-та секція одягається. Утеплюємо фасади ЖК Синергія Сіті за стандартами бізнес-класу
В утепленні 9-ї секції житлового комплексу Синергія Сіті ми використовуємо мінвату найвищої якості
#Новини
29 Вересня 2020
11 секція ЖК Синергія Сіті росте вгору! Монтуємо вертикальні елементи 1-го поверху
На будмайданчику 11-ї секції ЖК Синергія Сіті будівельники армують стіни та колони першого поверху, а вже до кінця тижня розпочнуть їх залиття.
#Новини
18 Вересня 2020
Гармонія в кожній деталі. В місцях загального користування 8-ї секції ЖК Синергія Сіті почали класти плитку
8-а секція ЖК Синергія Сіті скоро буде красива не тільки ззовні, але й зсередини. В місцях загального користування тривають облицювальні роботи.
#Новини
16 Вересня 2020
Фундаментальні новини! В 11-й секції ЖК Синергія Сіті готова надійна основа під будинок
На будмайданчику 11-ї секції ЖК Синергія Сіті будівельники залили плиту під фундамент майбутнього будинку
#Новини
14 Вересня 2020
Старт продажу квартир в новій 2-й секції ЖК Синергія Сіті
Сьогодні почалися продажі квартир в збудованій 2-й секції проєкту Синергія Сіті: тільки зараз доступні всі планування на всіх поверхах
#Новини
2 Вересня 2020
Скоро фініш! У 8-й секції ЖК Синергія Сіті завершуємо фінальне оздоблення фасадів
#Новини
2 Вересня 2020
Якісне будівництво інженерних мереж для жителів ЖК Синергія Сіті
На будівництві ЖК Синергія Сіті прокладаємо зовнішні комунікації у дворі будинку, а саме побутову та зливову каналізацію
#Новини
28 Серпня 2020
Школа майбутнього – «Синергія» будує в Ірпені навчальний заклад європейського зразка
У новому відеоблозі Будівельна група Синергія повідомила про особливості проєкту школи Синергія
#Новини
Задати питання онлайн
Замовити зворотній дзвінок