#Новини

Другий будинок ЖК City Park 2 зростає вгору!

 

Ми завершили монолітні роботи на цокольному та першому поверхах другого будинку. Переходимо до залиття вертикальних конструкцій другого поверху. 

 

Спеціалісти БГ Синергія працюють у свята та вихідні, аби мешканці ЖК City Park 2-ї черги змогли якнайшвидше отримати ключі від своїх готових квартир.

Так, у другому будинку ЖК City Park II черга монолітники завершили влаштування плити перекриття цокольного поверху. Також, тут залили вертикальні конструкції 1-го поверху та плити перекриття. Наступний етап — монолітні роботи на другому поверсі. 

Якість та надійність ЖК City Park неодноразово відмічені у різних галузевих рейтингах. Перша черга була визнана найкращим ЖК передмістя-2019, а друга черга нещодавно отримала звання найкращого ЖК передмістя для інвестицій. Друга черга ЖК City Park знаходиться в активній фазі будівництва, і вартість квартир у ньому значно нижча, ніж в готових будинках.  Перша черга вже готова та заселена, тож ви можете на власні очі переконатися в якості будівництва та надійності забудовника. 

Отже зараз найкращий час для купівлі квартири в ЖК City Park 2 черга, оскільки ціна квадратного метра зростатиме з кожним новим етапом будівництва.

Наразі, будівельні роботи тривають в перших трьох секціях. Так, у третьому будинку спеціалісти БГ Синергія розпочали влаштування котловану.

 

Поділитися:
Інші новини
12 Січня 2021
Свіже повітря для комфортного життя. В 1-му та 2-му будинках ЖК City Park II черга монтуємо вентиляційні блоки
Грамотно влаштована вентиляція гарантує відсутність сторонніх запахів та комфортне життя. Саме такою вона буде у мешканців ЖК City Park II черга
#Новини
29 Грудня 2020
Будівельні канікули в Синергії
Роботи над комплексами Синергія Сіті та City Park II черга переходять в святковий режим
#Новини
4 Грудня 2020
Морози — не перешкода. Третій будинок ЖК City Park II черга почав зростати вгору
І знову чудові новини з будмайданчику ЖК City Park II черга. Ми розпочали монолітні роботи в 3-му будинку, незважаючи на холоди
#Новини
13 Листопада 2020
Запускаємо віртуальні прогулянки в ЖК City Park II черга
В ЖК City Park II черга з’явились 3D прогулянки квартирами — ви можете побачити інтер’єри майбутніх квартир вже зараз
#Новини
12 Листопада 2020
Рекорди Синергії. ТОП-5 цікавих фактів про новий фундамент в ЖК City Park II черга
Вчора відбувся потужний старт монолітних робіт над третім будинком ЖК City Park-II — тут влаштували фундаменту плиту
#Новини
11 Листопада 2020
В ЖК City Park відкрився найбільший в регіоні супермаркет мережі “АТБ”
В найкращому ЖК передмістя продовжують відкриватися нові сервіси для мешканців. Так, вчора відбулося відкриття найбільшого в регіоні супермаркету “АТБ”. 
#Новини
30 Жовтня 2020
Цеглинка до цеглинки. Стартували кладкові роботи в 2-му будинку ЖК City Park II черга
Паралельно зі зведенням моноліту, будівельники роблять цегляну кладку в другому будинку житлового комплексу City Park II черга
#Новини
30 Жовтня 2020
Готуємо надійну подушку під фундамент 3-го будинку ЖК City Park II черга
У 3-му будинку ЖК City Park II черга триває підготовка до монолітних робіт. Будівельники в’яжуть арматуру для бетонної подушки під фундамент.
#Новини
Задати питання онлайн
Замовити зворотній дзвінок