#Новини

Другий рік поспіль українці обирають Синергію девелоперською компанією №1 в рейтингу “Української народної премії”

 

Будівельна група Синергія виграла у щорічному національному конкурсі в категорії “Нерухомість”, отримавши звання “Найкраща девелоперська компанія Київської області 2021”.

 

“Українська народна премія” — це щорічний національний проєкт, який визначає кращі товари та послуги на ринку, спираючись на думки споживачів через онлайн-опитування. Урочиста церемонія нагородження відбудеться в рамках Kyiv International Economic Forum.  

За результатами 2021 року було визначено переможців у 24 категоріях, серед яких: нерухомість, бізнес та фінанси, розваги та відпочинок, товари для дітей, інтернет та зв'язок, інформаційні технології, магазини, сфера послуг, техніка та інші. Результати голосування затверджує всеукраїнська агенція маркетингових досліджень, що спеціалізується на вивченні споживчої поведінки зі застосуванням online опитувань — DigData.

2

“Ми вдячні нашим клієнтам за довіру й таку високу оцінку. Чергова перемога в рейтингу Української народної премії — це результат зусиль всієї команди. Ми намагаємося розглянути і врахувати всі побажання наших інвесторів та мешканців: регулярно проводимо опитування, читаємо відгуки та коментарі. А зворотний зв'язок у вигляді перемоги в “Українській народній премії” мотивує нас працювати ще активніше та робити ще більше для вашого комфортного життя”, — коментує директор Будівельної групи Синергія Ігор Оверко.

Всі наші проєкти ми створюємо на основі Стандартів Синергії. Затишні двори-парки з продуманою навігацією, сучасні дитячі майданчики, довговічні фасади, просторі і світлі під'їзди, квартири з великими вікнами — разом ці елементи роблять житлові комплекси Синергії такими комфортними для життя. Сьогодні в них проживає 11 тисяч мешканців. 

Синергія щорічно отримує премії та нагороди в національних конкурсах і призові місця в престижних рейтингах. Серед наших звань: “Бренд року”, “Вибір року”, перемоги в європейських проєктах — “EE Real Estate Project Awards” та професійних національних — IBuild та інші.

 

Поділитися:
Інші новини
Задати питання онлайн
Замовити зворотній дзвінок