#Новини

Турбуємось про вашу безпеку. В ЖК City Park встановили домофони

 

Домофон надійна система контролю доступу в будинок. В ЖК Сіті Парк встановлюємо домофони та видаємо ключі мешканцям.Домофонна система найкраще рішення для безпеки та контролю доступу в багатоквартирні будинки. Сучасні моделі домофонів ефективно обмежують доступ сторонніх людей, стійкі до зламу та пошкоджень і мають тривалий термін експлуатації.

Для ЖК City Park ми обрали домофони від компанії Vizit. Це лідер в галузі розробки та виробництва сучасних систем безпеки, прилади якого перевершують європейські та китайські аналоги за якістю та доступністю. Перший домофон Vizit був створений в 1984 році. Щорічне підтвердження якості та безпеки домофонів сертифікатами УкрСЕПРО гарантує їхню надійність та довговічність.

Корпус домофона виготовлений з міцних антивандальних матеріалів. Його неможливо зламати чи пошкодити ззовні. Металева панель, що захищає мікросхеми, надійно зафіксована зсередини, а доступ до електронної начинки прилада можливий тільки після демонтажу всього пристрою.

Пластик та метал, з яких виготовлені деталі домофона, довгі роки витримують і спеку, і морози без наслідків для роботи та зовнішнього вигляду.

Ми вже встановили домофони у 1 та 2 будинках ЖК City Park. У 3 та 4 будинках встановлення планується вже цього тижня.

При встановленні домофону, ми безкоштовно даємо одну копію ключа для кожної квартири. Якщо вам потрібно більше ключів, їх можна дозамовити в офісі обслуговуючої компанії City Park.

 

Поділитися:
Інші новини
18 Березня 2021
Ще більше комфорту для мешканців ЖК City Park! В комплексі відкриваються нові сервіси для зручного життя
В ЖК Сіті Парк відкрився перший в місті центр кінезіотерапії, нова кав’ярня та поштомат Нової пошти
#Новини
18 Лютого 2021
Комерція в Синергії — це вигідно! Термін окупності від 5,5 років з дохідністю до 20% річних
Комерційні приміщення в Синергії забезпечать вам дохідність до 20% на рік. Дізнайтесь, як вигідно вкласти гроші та примножити власний капітал
#Новини
13 Січня 2021
В ЖК City Park ми відкрили офіси сервісних підрозділів Синергії
В комплексі відкрились офіси обслуговуючої компанії “Синергія 5 Сервіс” та “Синергія Енерджі”. Розповідаємо деталі
#Новини
31 Грудня 2020
Надихніться духом Різдва у казкових двір-парках Синергії!
Новорічні Стандарти Синергії — створити свято для мешканців. Зараз чарівна атмосфера панує в усіх заселених житлових комплексах Синергії.
#Новини
18 Грудня 2020
Інформація для мешканців ЖК City Park I черга щодо умов та вартості електропостачання до їхніх квартир
Публікуємо інформаційну довідку з переліком заходів запланованих БГСинергія для покращення умов електропостачання у будинки мешканців ЖК Сіті Парк
#Новини
12 Листопада 2020
ЖК City Park з теплом. У всіх будинках ЖК відбулось поквартирне підключення тепла
Всі мешканці, що заселилися у квартири і встановили теплолічильники, відтепер мають тепло у квартирах. Розповідаємо деталі
#Новини
11 Листопада 2020
В ЖК City Park відкрився найбільший в регіоні супермаркет мережі “АТБ”
В найкращому ЖК передмістя продовжують відкриватися нові сервіси для мешканців. Так, вчора відбулося відкриття найбільшого в регіоні супермаркету “АТБ”. 
#Новини
Задати питання онлайн
Замовити зворотній дзвінок