Колібрі

Соціальний об'єкт
Ми збудували і перевели на баланс міста один з найбільш сучасних дитячих садків Ірпеня, який розташований прямо у дворі комплексу «Синергія 3». Яскраві фасади садка схожі на частини пазла, що відразу привертає увагу дітей і викликає у них інтерес.

Акцент на яскраві кольори в оформленні допоміг створити таке місце, куди діти повертаються з задоволенням кожен день. Візитною карткою дитячого садка стала актова зала для постановок і свят з детально промальованим птахом Колібрі - символом садка.


Архітектор садочку:

"Ми любимо яскраві кольори, особливо коли вони додають фарб нудному навколишньому простору. Дитячий садок Колібрі наче говорить мовою радісних кольорів і нам подобається, що його простір використовують для ігор та вираження радості."

У «Колібрі» створені умови для розвитку творчих та розумових здібностей, уявлення про багатогранність світу і естетичне сприйняття. Для цього ми розділили простір на кілька тематичних зон:

Райдужна зона - яскрава і світла, повна енергії Сонця для ігор, спілкування і нових знань.
Лісова зона - після біганини та ігор завжди хочеться перекусити, а найкраще для цього підійде узлісся, в тіні казкових дерев і чарівних замків.
Космічна зона - затишне і спокійне місце для відпочинку і мрій. Цілком може бути, що там Незнайка поділиться, як потрапити на Місяць.

Вихователь сонячної групи:

"Потенціал кожної дитини безмежний. Важливо, щоб навколо було багато можливостей, з яких дитина буде вибирати, що йому цікаво. Ми пропонуємо різні заняття для гармонійного розвитку дитини. Все це і багато іншого формує естетичний, позитивний простір для гри і навчання, допомагає розвитку уяви і спілкування."

Що ще є в Колібрі?

Щоб дитячий садок був автономним, ми забезпечили його кухнею, пральнею та медичним кабінетом. На кухні встановили примусову приточно-відточну вентиляцію, тому запахи не розносяться по всьому садку. У пральні встановлені пральні машини і сушарки BOSCH, як в 5-зіркових готелях. У медичній кімнаті дитина отримає всю необхідну долікарську допомогу, а не просто активоване вугілля.

Повітря в приміщеннях ми регулярно знезаражуємо кварцовими лампами. А ще в «Колібрі» є власна соляна кімната, де ми постаралися відтворити мікроклімат близький до відомих Солотвинських природних соляних печер або соляних шахт Соледара.

Ігор Оверко, директор будівельної групи "Синергія":

"Наше головне завдання було не просто збудувати дитячий садок, а створити всі умови для забезпечення маленьких жителів Синергії і міста Ірпеня якісною освітою і різнобічним розвитком. Як батько, я розумію, наскільки важливо бути впевненим в тому закладі, куди ви віддаєте дитину: на що робиться акцент в програмі навчання, наскільки серйозно керівництво ставиться до вибору курсу розвитку, чи існують додаткові освітні можливості, яке матеріально-технічне та медико-соціальне забезпечення дитячого садка. Ми постаралися вирішити ці питання при проектуванні садочку. »

Історії
Юлія, мешканка ЖК Синергія 3+
Юлія, мешканка ЖК Синергія 3+
“Привіт, мене звати Юлія. Я змалку мріяла жити за містом. Завжди мріяла про приватний будинок. Але подорослішавши зрозуміла, що приватний будинок — багато клопоту, до якого я поки що не готова. Ми довго обирали із чоловіком житло. Так як ..
Ангеліна з дочкою Діаною, ЖК Синергія 3
Ангеліна з дочкою Діаною, ЖК Синергія 3
“Привіт, мене звати Ангеліна — я живу в ЖК Синергія 3 вже 2 роки. Кожного дня, виходячи з під’їзду у двір в мене радіють очі і душа. Ти наче потрапляєш у казкове містечко з закордонних фільмів.  Охайна зелена травичка, гарні де..
Юлія Курманчук з хлопцем, ЖК City Park
Юлія Курманчук з хлопцем, ЖК City Park
"Мене звати Юля, і от вже восьмий місяць ми з хлопцем живемо в ЖК “City Park”. Придбати власне житло — мрія багатьох молодих людей. Ми з хлопцем теж не були винятком. Почавши відкладати гроші ще з перших курсів навчання, нарешті ми ..
Місцезнаходження в місті
Освіта
Магазини
Розваги
Ресторани
Медицина
Спорт
Транспорт
Відділення банків
Метро
АЗС
Парки
приховати всі об'єкти
shopping-cart tickets abc-block coffee-cup hospital weightlifting atm
Ірпінь - місто для життя

Понад 100 років з моменту створення Ірпінь і його околиці є унікальною рекреаційною зоною. Місто продовжує зберігати за собою статус курорту. Цьому сприяють численні паркові і лісопаркові зони. Тому практично все місто потопає в зелені. А за кількістю і площі парків (імені Алієвої, Правика, Центральний, парк Перемоги) Ірпінь вже практично зрівнявся з самим Києвом.

Фото 1/4
Задати питання онлайн
Замовити зворотній дзвінок