Колібрі

Поява дитячого садочку “Колібрі” була обумовлена зростаючою потребою в нових дитячих садках, так як населення Ірпеня та мікрорайону Синергія зокрема значно збільшилося.

Про проект

Проектуючи дитячий садок “Колібрі” архітектори та будівельники прагнули створити таке місце, куди діти будуть приходити із задоволенням кожен день, тому зробили акцент на яскраву архітектуру. Новий дитячий садок поруч з житловим комплексом “Синергія 3” - це будівля з яскравими стінами, актову залу якого прикрашає велика декоративна пташка Колібрі.

sad6

Актова зала Колібрі

"Ми любимо колір, особливо коли він застосовується з метою надати яскравість сірому і часом нудному навколишньому простору. І дитячий садок Колібрі виразно говорить на мові радісних кольорів.Нам подобається, коли простір, будь то ігровий майданчик, чи спортивна зала, використовується для ігор та вираження радості. І хіба не повинен дитячий садок відповідати настрою саме дітей, а не дорослих?” - архітектор Синергії про те, що надихнуло його на створення саме такого проекту садочку.

Про концепцію

В основі концепції садочку лежить переконання, що дітям потрібно створити умови для розвитку творчих та розумових здібностей, уявлення про світ, його естетичного сприйняття і багатогранності пізнання в цілому. Тому весь простір садочку створили стилістично різноманітним, спрямованим на багатосторонній розвиток особистості дитини.

От давайте на хвилинку уявимо себе дітьми та пофантазуємо, як вони відчуватимуть себе у своїх групах.

sad

Група Сонячна

Космічна - помріяти про планети, нафантазувати себе на Місяці, політати по зоряному небу, передати привіт космічному пілоту!

Веселка -  задати мільйон питань про природні явища, уявити собі веселку із своїх улюблених кольорів, потім викласти її з пластиліну, прогулятися уявними сходинками із води.

Лісова - так і манить прогулянкою лісом, зустріти там всіх казкових героїв, підморгнути Капітошці, назбирати повний кошик грибів та букет конвалій.

Це ж скільки відкриттів та фантазій чекає на дітей!

Розумний простір створений для всебічного розвитку дитини. Ми прагнемо культивувати справжню пристрасть і любов до навчання, а творчий підхід розвиває нескінченний потенціал дитини - розповідає Любов Шостак, завідувач садочку.

sad4

Обід в Лісовій групі

Про вихователів

Команда висококваліфікованих педагогів з теплотою і турботою забезпечують індивідуально-особистісний підхід в навчанні і вихованні дітей від 2-х до 6-ти років. Крім того, в своїй роботі всі фахівці дитячого садка обов'язково враховують унікальність кожної дитини і роблять акцент на індивідуалізації, різноманітті освітніх програм.

“Потенціал кожної дитини безмежний. Важливо, щоб навколо було багато можливостей, з яких дитина буде обирати, що їй цікаво. Ми пропонуємо різні заняття для гармонійного розвитку дитини. Все це і багато іншого формує естетичний, позитивний простір для гри і навчання, допомагає розвитку уяви і спілкування” - вихователь Сонячної групи про розвиток в садочку.

Про матеріальне забезпечення садочку

sad3

Пральня

Будівельна група “Синергія” забезпечила садок устаткуванням найвищого рівня - це кухня із примусовою приточно-відточною вентиляцією та сучасним технологічним устаткуванням, пральня із потужним пральним та сушильним обладнанням від компанії BOSCH подібно до 5-зіркових готелів; медичний кабінет із всім необхідним для надання долікарської допомоги, а також кварцеві лампи для регулярного кварцування приміщень.

Садок має власну соляну кімнату з мікрокліматом, близьким до відомих Солотвинських природних соляних печер або соляних шахт Соледару з цілющим ефектом завдяки винятковим властивостям натуральної солі. 

sad2

Соляна кімната

"Наше головне завдання було не просто збудувати дитячий садок, а створити всі умови для забезпечення маленьких жителів житлових комплексів БГ Синергія та міста Ірпеня якісною освітою та різностороннім розвитком. Як батько, я розумію, наскільки важливо бути впевненим в тому закладі, куди ви віддаєте дитину: на що робиться акцент в програмі навчання, наскільки серйозно керівництво ставиться до вибору курсу розвитку, чи існують додаткові освітні можливості, яке матеріально-технічне та медико-соціальне забезпечення дитячого садка. Проектуючи  “Колібрі” у вирішенні всіх цих питань ми брали безпосередню участь” - відзначає Ігор Оверко, директор Будівельної групи Синергія.

І наостанок, станом на 2019 рік садок Колібрі є #1 в м. Ірпені по запитах батьків на влаштування дітей в садок, а також по якості педагогів та програм розвитку. Це підтверджується відзнаками Ірпінської міської ради та схвальними відгуками батьків.

 

/5 (оценок: )
м. Ірпінь, вул. Мечникова, 101-Б
© 2011-2019 Синергія synergy-bud.com.ua