Синергія 2+
Житловий комплекс "Синергія 2+" - це продовження вже готового, заселеного і розвиненого житлового комплексу "Синергія 2". Це окремий будинок, який складається з двох секцій по 17 поверхів. Озеленення, дитячі майданчики, парковка, інфраструктура, що вже працює - супермаркет Фора та АТБ, аптека, магазини для дому та краси КОСМО, Єва, фермерське м'ясо в "Томагавк" і багато іншого - вже доступні і створюють в мікрорайоні відчуття зручності та комфорту. За 8-ю чергою Ірпінською міською радою виділено територію під сквер для відпочинку жителів мікрорайону "Синергія".
Візит до шоу-руму
Подивитися, якою буде Ваша квартира, надихнутися ідеями для ремонту та обрати готове до заселення помешкання Ви можете у наших шоу-румах. Запрошуємо!
Трансфер з Києва до Ірпеня
Команда Синергії робить усе можливе, щоб комунікація з нами була комфортною. Для нас кожен візит до Центрів продажу - особливий.
Розстрочка
Ми гарантуємо лояльні умови придбання, вигідну розстрочку та розумні шомісячні платежі.
Якщо Ви маєте запитання, пропозиції чи просто бажаєте залишити відгук - тисніть. Ми завжди на зв'язку та готові допомогти.
Місця поблизу
Метро Академмістечко
ТРЦ Lavina
Епіцентр
ТРЦ Жираф
Цілодобовий супермаркет АТБ
Аптека
Супермаркет BILLA
Наші стандарти будівництва
Ірпінь - місто для життя

Понад 100 років з моменту створення Ірпінь і його околиці є унікальною рекреаційною зоною. Місто продовжує зберігати за собою статус курорту. Цьому сприяють численні паркові і лісопаркові зони. Тому практично все місто потопає в зелені. А за кількістю і площі парків (імені Алієвої, Правика, Центральний, парк Перемоги) Ірпінь вже практично зрівнявся з самим Києвом.

Фото 1/4
Схожі ЖК
Задати питання онлайн
Замовити зворотній дзвінок