Синергія 2+

Житловий комплекс "Синергія 2+" - це продовження вже готового, заселеного і розвиненого житлового комплексу "Синергія 2". Це окремий будинок, який складається з двох секцій по 17 поверхів. Озеленення, дитячі майданчики, парковка, інфраструктура, що вже працює - супермаркет Фора та АТБ, аптека, магазини для дому та краси КОСМО, Єва, фермерське м'ясо в "Томагавк" і багато іншого - вже доступні і створюють в мікрорайоні відчуття зручності та комфорту. За 8-ю чергою Ірпінською міською радою виділено територію під сквер для відпочинку жителів мікрорайону "Синергія".
Новини Синергія 2+
2
житлових будинки
по 16 поверхів
250
Щасливих дітей
в садку Колібрі
1
Дитячий
садок поруч
1
Державна
школа поруч
15-20
хвилин
до метро
Місця поблизу

До послуг жителів Синергія 2+ велика кількість супермаркетів та торгових центрів: Фора (розташований на території ЖК, АШАН, Епіцентер, BILLA, Lavina Mall, до яких можна дістатись на автомобілі або громадському транспорті.

Квартира з ремонтом
Пропозиція квартир різного рівня обробки і меблювання дозволяє підібрати ідеальний варіант під Ваш бюджет і потреби. Ми працюємо з професійними дизайнерами, які втілюють сучасні функціональні інтер'єрні рішення.
Детальніше

Екологія
Ірпінь - місто для життя
Центральний парк

Понад 100 років з моменту створення Ірпінь і його околиці є унікальною рекреаційною зоною. Місто продовжує зберігати за собою статус курорту. Цьому сприяють численні паркові і лісопаркові зони. Тому практично все місто потопає в зелені. А за кількістю і площі парків (імені Алієвої, Правика, Центральний, парк Перемоги) Ірпінь вже практично зрівнявся з самим Києвом.

/5 (оценок: )
м. Ірпінь, вул. Мечникова, 101-Б
© 2011-2019 Синергія synergy-bud.com.ua