Синергія 3+

Сучасний заміський комплекс "Синергія 3+" розташований недалеко від Києва, в екологічно чистому районі Ірпеня, без шуму і метушні мегаполісу.

Комплекс вдало поєднує сучасний концептуальний дизайн і варіативність планувальних рішень. Великі вікна наповнюють житло світлом і надають масштабу.

Для жителів тут буде створена інфраструктура з зонами відпочинку, дитячими та спортивними майданчиками. Наземний паркінг буде винесено за межі внутрішнього двору.

Особливою родзинкою житлового комплексу стане арт-об'єкт.

Новини Синергія 3+
9
житлових будинків
по 9 поверхів
250
Щасливих дітей
в садку Колібрі
1
Дитячий
садок поруч
1
Державна
школа поруч
15-20
хвилин
до метро
Місця поблизу

На території ЖК Синергія 3 розташований найбільший муніципальний дитячий садок міста Ірпінь - Колібрі (на 250 місць). До найближчого метро "Академістечко" близько 15 хвилин їзди. До послуг жителів Синергія 3 велика кількість супермаркетів і торгових центрів: "Фора" (розташований на території ЖК), АШАН, Епіцентр, BILLA, Lavina Mall, до яких можно дістатись на автомобілі або громадському транспорті.

Підібрати квартиру
Кількість кімнат
вибір поверхів
пусто
Квартира з ремонтом
Пропозиція квартир різного рівня обробки і меблювання дозволяє підібрати ідеальний варіант під Ваш бюджет і потреби. Ми працюємо з професійними дизайнерами, які втілюють сучасні функціональні інтер'єрні рішення.
Детальніше

Екологія
Ірпінь - місто для життя
Центральний парк

Понад 100 років з моменту створення Ірпінь і його околиці є унікальною рекреаційною зоною. Місто продовжує зберігати за собою статус курорту. Цьому сприяють численні паркові і лісопаркові зони. Тому практично все місто потопає в зелені. А за кількістю і площі парків (імені Алієвої, Правика, Центральний, парк Перемоги) Ірпінь вже практично зрівнявся з самим Києвом.

/5 (оценок: )
м. Ірпінь, вул. Мечникова, 101-Б
© 2011-2019 Синергія synergy-bud.com.ua