#Новини

Школа №17 міста Ірпінь

Ірпінська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 17 Ірпінської міської ради Київської області.

 

Контакти школи

  • Адреса закладу: м. Ірпінь, вул. Тищенка 10
  • тел. 0459757483
  • e-mail: school 17_irpin@ukr.net
  • Директор школа - Пташник Іван Миронович.

Мова навчання – українська, профіль навчання – математичний.

Історія школи

Починаючи з вересня 1969 року навчальний заклад приймає своїх перших школяриків, на той час (1969-1970 навчальний рік) у школі навчалося 733 учнів, на чолі з першим директором - Сахутою М.Н.

Школа № 17 стала першим загальноосвітнім закладом на Київщині, котрий у 2000 році розпочав експериментальну роботу за науково-педагогічним проєктом Росток.

Загальні відомості

Зараз школу відвідує 1732 школярів, які навчаються у 66 класах.

У Ірпінській ЗОШ І-ІІІ ступенів № 17 організовано шість методичних об'єднань учителів початкових класів, гуманітарного, фізико-математичного, суспільно-природничого, спортивно-естетичного циклу та класних керівників.

Школа № 17 впроваджує в свою практику Державний стандарт освіти відповідно до Закону України, підтримує ідеї освітньої реформи та концепції профільного навчання. Проводить наукові дослідження в галузі освіти, впроваджує ідеї демократизації та гуманізації.Постійно підтримує науково-дослідницькі роботи педагогів, допомагає розробляти новітню методику викладання предметів.

Ірпінська школа № 17 є однією з 25 освітніх закладів-переможців всеукраїнського проєкту - Zero Waste School.

Школа має свої традиції, щороку проводиться школа проводить святкові заходи до дня здоров'я, дня позитиву та дня української армії, а також розвиває патріотичне виховання молоді.

Поділитися:
Задати питання онлайн
Замовити зворотній дзвінок