ЖК Синергія

ЖК “Синергія” - перший реалізований проект багатоквартирного будівництва від БГ “Синергія”. Будинок є уособленням застосування сучасних технологій в будівництві, покращених планувань з великими панорамними вікнами та розвиненої інфраструктури району. Малоповерховість будинку та класичні кольори фасадних рішень додають йому особливої естетики. Родзинкою будинку є розташування під вікнами величезного вікового дубу. Все це загалом формує неповторний стиль заміського житлового простору.

Новини ЖК Синергія

Місця поблизу
До послуг жителів Синергія велика кількість супермаркетів та торгових центрів: Фора, BILLA(поряд), АШАН, Епіцентер, Lavina Mall, до яких можна дістатись на автомобілі або громадському транспорті.
 
 
Метро Академмістечко
 
 
Лавина Молл
 
 
Епіцентр

Квартира з ремонтом

Пропозиція квартир різного рівня обробки і меблювання дозволяє підібрати ідеальний варіант під Ваш бюджет і потреби. Ми працюємо з професійними дизайнерами, які втілюють сучасні функціональні інтер'єрні рішення.
Екологія
Ірпінь - місто для життя
Центральний парк
Понад 100 років з моменту створення Ірпінь і його околиці є унікальною рекреаційною зоною. Місто продовжує зберігати за собою статус курорту. Цьому сприяють численні паркові і лісопаркові зони. Тому практично все місто потопає в зелені. А за кількістю і площі парків (імені Алієвої, Правика, Центральний, парк Перемоги) Ірпінь вже практично зрівнявся з самим Києвом.